ABC filmowania – nie tylko podstawy

ABC filmowania - nie tylko podstawy
Paweł Karpiński odwiedził nas w radiu Hobby.

ABC filmowania – nie tylko podstawy

„Bo kręcić to trzeba umić” mówi klasyczna postać filmowa i ma dużo racji! Całe rzesze domorosłych filmowców, których dokonania możemy podziwiać w internecie twierdzą, że wszystko już wiedzą. I niech im będzie, maja oglądalność i czują się mocni. Sytuacja jest rozwojowa i nawet na tym „dzikim” rynku filmików konkurencja robi się coraz lepsza, ludzie sięgają po lepsze kamery, lustrzanki, różne obiektywy. Nie mówiąc już o osobach, które chciałyby zając się profesjonalnym filmowaniem wydarzeń, w tym przysłowiowych WESEL.

Wszystkim którzy chcą od podstaw do najnowszych trendów połapać się w operatorce i fotografowaniu przychodzi z pomocą legionowska szkoła ABC filmowania. Jej szef – Paweł Karpiński, zjadł zęby na filmowaniu i robieniu zdjęć. Teraz udostępnia swoją wiedzę w intensywnych kursach.

Radio Hobby wspiera lokalnych przedsiębiorców, zaprosiliśmy więc Pawła żeby opowiedział o swojej firmie. Jak nauczyć podstaw filmowania, kto zgłasza się na zajęcia, czy i jaką pracę można z takim doświadczeniem zdobyć i ile to wszystko kosztuje – takie informacje możecie znaleźć w tej rozmowie:

ABC filmowania – nie tylko podstawy

ABC filmowania – nie tylko podstawy cz2

nie tylko podstawy cz3

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *