Radio Wędka TV, Tuba i 1000 przyponów

Radio Wędka TV

Radio Wędka TV, Tuba i 1000 przyponów

Od niedawna działa wędkarska telewizja Hooka TV która o łowieniu ryb pokazuje … właściwie wszystko. Jaka jest ramówka – czego dokładnie można się spodziewać po tej wyjątkowej stacji telewizyjnej dowiecie się słuchając rozmowy telefonicznej z Pawłem Kuklą, jednym z dwóch twórców Wędkarskiej Tuby, a teraz i Hooka TV. Oczywiście Paweł opowiedział to i owo również na temat Kanału Wędkarska Tuba który nie poddaje się i dalej prężnie pręży przystaweczki nad Wisłą. Z resztą Tuba żadnej metody się nie boi. Od wielu lat możecie oglądać ich przygody na kanale Youtubowym.

Radio Wędka TV

Niektórzy to maja pomysły – dwóch braci z Kobyłki, mazowieckiej miejscowości postanowiło rozkręcić bardzo oryginalne zajęcie. To, co robi Mateusz Turek i Krzysztof Turek może ucieszyć niejednego wędkarza, bo wiązanie przyponów bywa niezwykle kłopotliwe. Zwłaszcza cieniutkie przypony wyczynowe są nie lada wyzwaniem dla większości wędkujących. Teraz nie trzeba już tego robić samemu – chłopaki kręcą przypony za niewielką opłatą. Są to przypony na każdym haczyku, na każdej średnicy żyłki. Nie przerażają ich ilości powyżej tysiąca sztuk…

Do audycji załapał się też redaktor WW Sebastian Kowalczyk, który wrócił z ryb jakoś dziwnie opalony jak na luty… Ale dość już czytania – posłuchajcie kolejnego odcinka Radio Wędka:

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.