Audycja „Na biegu”- Renault Megane Grand Coupe

Audycja „Na biegu”- Renault Megane Grand Coupe

 Renault Megane Grand Coupe

Audycja „Na biegu”  to test Renault Megane Grand Coupe dokładnie omówione  przez Patryka Osowieckiego , Marka Suwarę i Pawła Kubalskiego. Panowie przyjrzeli się francuskiej  motoryzacji..

Audycja „Na biegu” – opis samochodu

Renault Mégane I zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie w 1995 roku jako następca modelu 19.

Pojazd zbudowany został od podstaw, jednak niektóre elementy wyposażenia tj. silniki, skrzynie biegów oraz zawieszenie zaczerpnięte były z poprzednika. Jako pierwsze wersje nadwoziowe wprowadzono na rynek 5-drzwiowego hatchbacka oraz 2-drzwiowe coupé.

Debiutujący w drugiej połowie 2016 roku Megane czwartej generacji – jest pierwszym wcieleniem kompaktowego modelu francuskiej marki, który nie jest oferowany w jako trzydrzwiowy hatchback lub pełniące jego rolę w przypadku pierwszej generacji coupe, nie jest planowana także odmiana coupe-cabriolet. W 2016 roku gama Megane została skompletowana przez prezentację wersji kombi na Geneva Motor Show w marcu oraz odmiany sedan, której oficjalne zdjęcia zostały opublikowane w lipcu. Przy okazji czwartej generacji Renault ponownie włączyło odmianę sedan do gamy Megane, która przy okazji poprzedniego wcielenia nosiła nazwę Fluence i pozycjonowana było jako oddzielny model.

(źródło:wikipedia.org)

Renault Megane Grand Coupe

Renault Megane Grand Coupe

Audycja „Na biegu” – test pojazdu

Wejście I

Wejście II

Wejście III

Wejście IV

Wejście V

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.