Sleeping Expert czyli jak dobrze się wyspać .

Sleeping Expert czyli jak dobrze się wyspać.

W naszym studiu pojawił się Łukasz Świątek z firmy Sleeping Expert ktory opowiedział nam o tym jak dobrze się wyspać jak wybrać dobry materac oraz jakie ciekawe meble znajdziemy w ofercie firmy.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Łukaszem.

Sleeping Expert – opis firmy

Sleeping Expert czyli jak dobrze się wyspać .

Nasza historia w branży materacy i mebli rozpoczyna się w 2006 roku, wtedy to właśnie rozpoczęliśmy dystrybucję mebli na polskim rynku. Początkowo głównie zajmowaliśmy się sprzedażą w Internecie. Dostarczaliśmy zamówione produkty do domu klienta w każdym zakątku naszego kraju.

Wymogi tego typu handlu pozwoliły nam do perfekcji dopracować rozwiązania logistyczne, a także sprawność realizacji zamówień, dzięki czemu dziś oferujemy dostawy towaru w bardzo szybkim czasie na terenie całej Polski.

lata doświadczenia

Lata doświadczenia pozwoliły nam starannie wyselekcjonować naszych dostawców skupiając wyłącznie firmy oferujące najwyższą jakość swoich produktów z serwisem gwarancyjnym pod adresem naszego klienta.

Począwszy od 2010 roku rozpoczęliśmy uruchamianie stacjonarnych studiów snu w największych polskich miastach.

Dziś posiadamy pięć salonów o łącznej powierzchni ekspozycyjnej prawie 1000m2 w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Zabrzu i Świeciu, a kolejne są w planach. Dzięki inwestycji w salony staliśmy się jedną z wiodących firm specjalizujących się w wyposażeniu sypialni w naszym kraju. Przez lata pracy pozyskaliśmy również setki klientów. Są to hotele, pensjonaty, ośrodki pomocy społecznej zarówno w Polsce jak i kilku europejskich krajach.
Sleeping Expert czyli jak dobrze się wyspać – wywiad

http://wyspani.eu/
https://www.facebook.com/SLEEPING-EXPERT-216868745021140/

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.