Podziękowania: Aktywni Niepełnosprawni

Podziękowania: Aktywni Niepełnosprawni

Projekt Aktywni Niepełnosprawni zakończył się wraz z rokiem 2017. Oj działo się. W kilkunastu imprezach uczestniczyło kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych z powiatu legionowskiego. Każda z akcji zorganizowanych przez fundację Emanio Arcus zakończyła się pełnym powodzeniem, a co najważniejsze – aktywowaniem osób z niepełnosprawnościami. Dla nich najważniejsze jest to, żeby wyjść z domu i przebywać z innymi. Podziękowania: Aktywni Niepełnosprawni

W studiu radia Hobby zjawiły się: Małgorzata Trzcińska, koordynatorka projektu oraz Danuta Górska, mama Radka i Iwona Wilk, mama Damiana. Panie podziękowały wspierającej wszystko Ewie Milner Kochańskiej, która energicznie organizuje kolejne wydarzenia z ramienia UM. Goszczące w studiu Panie  opowiadały, podsumowały i pogodnie wspominały miniony rok. Zapowiadają kontynuację akcji oraz imprez, która legionowscy niepełnosprawni tak pokochali.

podziękowania: Aktywni Niepełnosprawni
Impreza walentynkowa aktywnych niepełnosprawnych

Życzliwe osoby, zainteresowane wsparciem spotkań prosimy o kontakt z radiem na numer 22 766 66 66. Potrzebna jest przede wszystkim pomoc lokalowa aby spotkania mogły znaleźć swoje miejsce. Niepełnosprawni, aby wyjść z domu potrzebują miejsc na wspólną rozmowę i zabawę. To dla nich bardzo ważne.

Aktywni Niepełnosprawni: podziękowania i plany cz1

Aktywni Niepełnosprawni: podziękowania i plany cz2

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *