Walentynkowy Groovebusterz

Walentynkowy Groovebusterz

Walentynkowy Groovebusterz

Naszymi gośćmi w walentynki byli Bezik i Cayra czyli zespól Groovebustrz . Opowiedzieli nam o pracach nad płytą , singlami , a także o „romansie” Cayry z Alanem z Warsaw Shore . W wywiadzie dowiecie się także czy Bezik i Cayra są do „wzięcia”. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu .

Walentynkowy Groovebusterz – bio zespołu

Cayra (Edyta Przytulska)
Wokalistka ,autorka tekstów,Kompozytor-współpracowała z m.in.: Michałem Milowiczem, Trzecim Wymiarem, Teką, Borixonem, Nowatorem, Mlekiem klubową formacją East Clubbers czy muzykami Michałem Dąbrówką oraz Wojciechem Pilichowskim. Współpracę z Camey Records zaczęła w projekcie Chix. Pracuje także jako prezenterka w iTVJako Prowadząca Program „Discostacja”.
Bezik (Mariusz Bereziak)
Autor tekstów, muzyki oraz wokalista w jednym. Współpracę z Camey Records rozpoczął jako realizator, producent i członek formacji Pnoumatik, z którą wydał w 2001 roku płytę Pnoumatik. Współpracował przy produkcjach i nagraniach takich artystów jak: Teka, Borixon, Onar, Lerek i Nowator, Pezet, Trzeci Wymiar, D-Bomb, Kevin Aiston, Krzysztof Jaryczewski, Honeys, Pih, Skazani na Sukcezz, Marco Bocchino.

Pierwszy singiel zespołu — Destiny znajdował się na pierwszych miejscach list przebojów takich rozgłośni radiowych jak Eska, Rmf Maxxx czy Radiostacja (dziś Planeta Fm). Kolejnym singlem zespołu jest Superlover. Na przełomie 2008/2009 roku wydał kolejny singiel Talk To Me. GrooveBusterz wystąpił m.in. na: Sopot Hit Festiwal 2009, Hity Na Czasie: Białystok 2008, Warszawa 2009. Zespół GrooveBusterz został nominowany do nagrody Eska Music Awards 2009 w kategorii zespół roku.

(źródło:wikipedia.org)

 

 Walentynkowy Groovebusterz – wywiad

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.