Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie!

Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie!

Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie!Badania genetyczne to świetny sposób, żeby sprawić, aby nasze życie było jeszcze przyjemniejsze. Dzięki nim można np. dowiedzieć się jak zachować na długo promienny,  zdrowy wygląd czy utrzymać wysportowaną sylwetkę. To metoda coraz bardziej popularna wśród gwiazd. Teraz postanowił wypróbować ją najsłynniejszy polski duet projektantów – Paprocki&Brzozowski.

 

Dziś już wiemy, że najlepszą receptą na piękny i młody wygląd jest odpowiedni tryb życia oraz troska o własne zdrowie i samopoczucie. Z tego powodu coraz więcej osób sięga po badania genetyczne, które są doskonałą odpowiedzią na wciąż aktualne pytanie – jak zachować urodę i zdrowie?  Jak najdłużej cieszyć się świetną kondycją? Wskazówki są zapisane w naszych genach. Aby je poznać wystarczyć przeprowadzić testy DNA. Ta metoda staje się coraz modniejsza wśród gwiazd, które nie tylko chcą świetnie się prezentować, ale również jak najdłużej być w znakomitej formie. Wśród nich znalazł się także duet Paprocki&Brzozowski, prekursorzy najnowszych trendów.

Sławni projektanci tworzą kreacje na najwyższym poziomie i dbają o każdy najmniejszy detal. To czyni ich jednymi z najlepszych w branży. Nic zatem dziwnego, że do kwestii związanych ze zdrowiem oraz wyglądem podchodzą z równym profesjonalizmem. Podczas pokazu swojej najnowszej kolekcji, pt. „Julia’s not dead” wiosna-lato 2017 odebrali zestawy do badań genetycznych od firmy Vitagenum.

Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie!

Na podstawie wyników testów specjaliści z laboratorium w Lublinie wskażą im, co zrobić, by jeszcze lepiej zadbać o swoje ciało i skórę, jaka dieta czy aktywność fizyczna najlepiej im służy. – Ważna jest każda nawet najmniejsza cząstka, która decyduje o tym kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Badania genetyczne pozwalają sprawdzić niemal każdy obszar związany z naszym zdrowiem i urodą, np. jakie produkty są dla nas najlepszym źródłem witamin, jak opracować optymalny plan treningowy, jak wzmocnić strukturę kolagenową skóry,jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą, jak radzić sobie z nietolerancją pokarmową, jak poprawić swoją odporność i wiele innych –  mówi dr inż. Tomasz Czernecki, dietetyk genetyczny, jeden z niewielu w Polsce specjalistów od nutrigenomiki i współzałożyciel laboratorium Vitagenum.– To nie koniec możliwości. Dzięki testom DNA możemy dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem, a nawet w jakiej pracy mamy predyspozycje, aby odnieść największy sukces.Sprawdzimy też w jakim kierunku powinniśmy rozwijać swoje talenty czy jak geny wpływają na kształtowanie naszych relacji z innymi ludźmi.

http://vitagenum.pl/

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.