Andrzej „Fonai” Pieszak – Człowiek od Dźwięków

Andrzej „Fonai” Pieszak – Człowiek od Dźwięków

Andrzej „Fonai” Pieszak – Człowiek od Dźwięków

21.02.2017 naszym gościem był  muzyk, kompozytor, producent muzyczny, twórca remixów i dj.

Na stałe współpracujący między innymi  z  Furią Futrzaków, Ten Typ Mes,  Natalią Nykiel czy Asią Ash.

Zwykle na scenie stojący w drugim rzędzie. Z reguły nie bezpośrednio  w świetle reflektorów,  jednak bez takich ludzi jak Andrzej koncertowe produkcje artystów z którymi współpracuje brzmiały by zapewne zupełnie inaczej.

Praca  Fonaia to nie tylko koncerty których gra naprawdę bardzo dużo. To także praca w studiu, produkcja płyt oraz  współpraca z innymi artystami, wokalistami.

Bycie kompozytorem i twórcą muzycznego materiału dla kogoś to bardzo specyficzna praca. Wymagająca przede wszystkim wszechstronności, muzycznej  wrażliwości i specyficznego podejścia. Bo każdy taki projekt jest inny, indywidualny bo tak naprawdę każdy artysta jest inny i wyjątkowy.

W nawale zajęć  koncertowych i studyjnych nasz gość znajduje także czas na tworzenie remiksów, alternatywnych wersji już istniejących i znanych utworów, innych artystów.

Na tym polu Fonai  może pochwalić się wieloma produkcjami  i współpracą z kilkoma naprawdę fajnymi artystami.

O tym jak nasz gość rozpoczyna dzień, jak wygląda jego codzienna  praca w studiu i poza nim, jakie ma plany muzyczne na najbliższą przyszłość oraz co go inspiruje. To wszystko  możecie usłyszeć w całości naszej antenowej rozmowy w linku umieszczonym poniżej.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.