Kolorofonia czyli słoneczny rap

Kolorofonia czyli słoneczny rap

Kolorofonia czyli słoneczny rap

Naszym gościem w studiu był Michał Kisielewski, pomysłodawca projektu KOLOROFONIA, gdzie opowiedział nam o swojej pasji do muzyki oraz o tym, do kogo kieruje swoją twórczość.
Zapraszamy do wysłuchania naszego wywiadu z Michałem.

KOLOROFONIA to projekt, który powołał do życia na początku 2013 rokuł. Choć z muzyką rap związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce, a swój pierwszy zespół założył wraz z przyjaciółmi jeszcze w 1995 roku, kiedy to koncertował m.in. przed debiutującym wówczas Wzgórzem Ya-Pa-3, to swą muzyczną karierę postanowił rozwijać właśnie teraz.
W nowym tysiącleciu tworzył co prawda z zaprzyjaźnionymi muzykami zespół grający muzykę reggae, a po zakończeniu tego etapu pomagał bratu reaktywować punkową kapelę, o graniu w której marzył jeszcze w dzieciństwie, jednak ostatecznie wrócił do swej pasji, jaką jest rap.
W styczniu 2013 roku, po niemal dekadzie rozbratu z tym gatunkiem, z powodzeniem powracił do tworzenia i już w pierwszej połowie roku wydajł dwie EP-ki zatytułowane „DAJEMY OGNIA”.
Część pierwsza mająca podtytuł VOL. 1 ukazuje się w kwietniu, a kolejna, czyli VOL. 2 miesiąc później.

W wakacje 2015 roku wydaje własnym sumptem pełnoprawny album pt. „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, a single promujące ten materiał regularnie goszczą na listach przebojów, kilkukrotnie zdobywając również ich szczyty. Drugi z nich, czyli „UŚMIECH” staje się nieformalnym hymnem projektu i grany jest niemal na wszystkich koncertach.

Kolorofonia czyli słoneczny rap – c.d

Kolorofonia czyli słoneczny rap

We wrześniu 2016 roku pojawia się zupełnie nowa produkcja, tym razem zapowiadająca EP-kę, której premiera przewidziana jest na koniec roku, czyli piosenka pod tytułem „SERWUS”. Z miejsca staje się ona kolejnym znakiem rozpoznawczym muzyki, jaką serwuje KOLOROFONIA. Kolejny singiel z niej pochodzacy, czyli „MMM” zostaje również ciepło przyjęty przez odbiorców i trafia nie tylko do rotacji, ale coraz lepiej radzi sobie na listach przebojów.
Po raz pierwszy też udaje się umieścic na liście oba single w jednym notowaniu!
Rok 2017 to premiera najnowszego utworu pt. „MAMY SOUNDSYSTEM”, który niewątpliwie wyznacza estetykę, w jakiej spodziewać się należy zapowiadanej na ten rok płyty.

 

Kolorofonia czyli słoneczny rap – wywiad

 http://www.kolorofonia.pl/

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.