Car Wrapping – magia i sztuka

Car Wrapping – magia i sztuka co to takiego?

28.02.2017 naszym gościem w Radiu Hobby był Rafał Żmuda, człowiek który potrafi zmienić każdy samochód, pojazd w dzieło sztuki, licencjonowany egzaminator firmy 3M i współtwórca centrum szkoleniowego dla licencjonowanych aplikatorów 3M. Rafał Żmuda – poczytajcie i posłuchajcie o jego życiowej pasji.  Bo Car Wrapping – magia i sztuka którą możemy mieć na codzień.

Car wrapping – magia i sztuka
Rafał Żmuda – ekspert car wrapping

Rafał to  prawdziwy mistrz car wrappingu spod którego ręki wychodzą naprawdę fantastyczne projekty.

Car wrapping to znany i stosowany od lat na Zachodzie i w Ameryce sposób zabezpieczania pojazdów ale to także doskonały pomysł na wyróżnienie swojego auta. W Polsce temat ten dopiero staje się, właśnie dzięki takim ludziom jak Rafał i firma 3M, coraz bardziej popularny.

Car wrapping –  magia i sztuka – twoje auto będzie się wyróżniało

Car wrapping nie tylko wyróżnia auto na drodze, nadając mu indywidualny charakter, ale również chroni oryginalny lakier przed kamieniami, błotem i promieniami UV trwałość takiego zabezpieczenia, dekoracji to co najmniej 3 lata bez utraty jakości – oczywiście dużą rolę odgrywają warunki atmosferyczne w jakich korzystamy z pojazdu.

Stosowane obecnie folie używane przez certyfikowanych aplikatorów szkolonych przez Rafała stworzone są na bazie polimerów i posiadają doskonałe właściwości regeneracyjne. Właściwości tych materiałów powodują niesamowitą trwałość i dają wręcz nieograniczone możliwości. Jak powiedział nam Rafał – wszystko jest kwestia wyobraźni i kreatywności klienta.

Car Wrapping – magia i sztuka – jak to się robi

Dzięki naszemu spotkaniu nasi słuchacze i czytelnicy dowiedzieć się mogli także ze car wrapping ma tak naprawdę kilka twarzy. Od czysto praktycznej polegającej na zabezpieczeniu lakieru pojazdu, przez zmianę koloru pojazdu po prawdziwe działa sztuki jakie z samochodów tworzy Rafał, jego współpracownicy i koledzy.

 

Car wrapping – magia i sztuka    Car wrapping – magia i sztuka

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z tym niezwykłym człowiekiem i pasjonatem.

Car wrapping –  magia i sztuka cz.1

Car wrapping –  magia i sztuka cz.2

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.