Zmiana rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich

Zmiana rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich – informacja

Korekta rozkładu jazdy wejdzie w życie 12 marca. W związku ze mianami na wybranych liniach podróżni będą mieli możliwość korzystania z zastępczych środków transportu publicznego.

 Zmiana rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich

Z uwagi na wejście w życie korekty rozkładu zmianie ulegną godziny kursowania pociągu „Dragon”. Z Warszawy Wschodniej pociąg wyruszy o godz. 8.24 i dojedzie do Krakowa na godz. 11.16. Z Krakowa pociąg wyjedzie o godz. 15.49, a do Warszawy dotrze o godz. 18.46.

 

W związku z zamknięciem dla ruchu pociągów odcinka Warszawa Zachodnia – Warszawa Gdańska, od 12 marca 2017 r. (przez ok. 15 miesięcy) pociągi SKM linii S9 i KM linii R9 (kierunek Nasielsk, Ciechanów, Mława, Działdowo) rozpoczynające/kończące bieg na stacji Warszawa Zachodnia peron 8, kursować będą tylko
z/do stacji Warszawa Gdańska. W związku z tym na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Koło – Warszawa Kasprzaka – Warszawa Zachodnia podróżni mogą korzystać z połączeń alternatywnych, a bilety Kolei Mazowieckich i Zarządu Transportu Miejskiego będą wzajemnie honorowane.

Zmiana rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich – ważne !

Ponadto w związku z trwającą modernizacją linii kolejowej na odcinku Warszawa Okęcie – Czachówek Południowy oraz pracami nad przebudową ul. Marynarskiej i linii tramwajowej na Służewiec przedłużone zostaje honorowanie biletów KM w szeregu środków transportu ZTM na odcinku Warszawa – Piaseczno. Równocześnie, we wszystkich pociągach KM na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Jeziorki honorowane będą wszystkie rodzaje biletów z oferty ZTM.

Szczegóły dotyczące zasad korzystania ze środków transportu publicznego na czas zmian w rozkładzie znajdują się m.in. na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem tel. call center KM 22 364 44 44.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.