Radio Wędka Piotr Michalski ukręć sobie muchę

Radio Wędka Piotr Michalski ukręć sobie muchę

Kiedy to nawet nie jest jeszcze przedwiośnie, ale jakaś bliżej nieokreślona, dziwna pora w przyrodzie. Zamiast śniegu zaczyna padać lodowaty deszcz. Niektórzy wędkarze czują się zagubieni. Pół biedy jak ktoś powie sobie: – jeszcze się sezon nie zaczął, nie wyciągam wędek z szafy. Niektórych jednak nosi tak, że idą pogapić się na wodę co grozi przeziębieniem. Audycja Radio Wędka Piotr Michalski ukręć sobie muchę proponuje co zrobić, żeby ten czas nie był stracony.

Radio Wędka Piotr Michalski
Piotr Michalski w swoim warsztaciku wędkarskim

Jak proponować jakieś super fajne zajęcie na tą porę roku to niech to będzie elitarna sprawa – kręcenie much i przynęt muchowych! Aby dowiedzieć się jak wygląda taki warsztacik kręcenia much oraz ile to wszystko kosztuje Radio Wędka odwiedziło Piotra Michalskiego, który ma kręćka na punkcie muchowych przynęt.

Radio Wędka Piotr Michalski

Posłuchajcie rozmowy na temat kręcenia przynęt muchowych. Mowa tu nie tylko o klasycznych wzorach do łowienia z użyciem muchówki, ale też o tych na spinning. Jak zacząć przygodę z wykonywaniem własnych przynęt, ile to kosztuje i przede wszystkim czemu warto. O tym wszystkim Piotr Michalski  w ekskluzywnym wywiadzie wprost z jego pracowni wędkarskiej.

aktualności wędkarskie

o kręceniu much cz1

o kręceniu much cz2

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.