Mrozu płyta Zew nowy początek

Mrozu płyta Zew
Mrozu płyta Zew nowy początek
Mrozu płyta Zew nowy początek

Mrozu płyta Zew nowy początek

Mrozu, Łukasz Mróz, wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów…
W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Mrozu przez lata ewoluował, odszedł od r’n’b i obecnie w jego muzyce znajdziemy dużo odniesień do rdzennego soulu, bluesa i rock’and’roll’a. Jego najnowsza płyta Zew to dla Mroza nowy początek.

Mrozu płyta Zew nowy początek

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą „Rollercoaster”, udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta, to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza.   Pochodzą z niej takie hity jak: „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my to kto”, „ Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n’ Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Artysta, zdobył też liczne nagrody,  a album „Rollercoaster” pokrył się platyną.

Mrozu płyta Zew nowy początek

Jego najnowsza płyta Zew to wielki krok dalej jaki sam artysta zrobił w rozwoju siebie jako człowieka i artysty. Zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem. Nowa płyta pokazała, że Mrozu cały czas się rozwija i płyta Zew z pewnością  zaskoczyła entuzjastów klasycznego „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70 czy 90 poprzedniego stulecia.

Mrozu płyta Zew nowy początek

Na płycie „ZEW” pojawiły się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie,  że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Artysta konsekwentnie unika bywania na salonach chcąc być kojarzony jedynie z tym co tworzy. Fani mieli wielokrotnie okazję usłyszeć go na żywo na niezliczonych, energetycznych koncertach ze swoim zespołem.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.