Nie tylko w Dzień Kobiet ? Zrób sobie prezent!

Nie tylko w Dzień Kobiet ? Zrób sobie prezent!

Nie tylko w Dzień Kobiet ?
Nie tylko w Dzień Kobiet ?

 

Wiele kobiet marzy o smukłej sylwetce i dobrym samopoczuciu. W dzisiejszych zabieganych czasach nie zawsze mają chwilę, by pomyśleć o realizacji tych marzeń. 8 marca to dobra data, by wreszcie zacząć dbać o siebie. Do lata jest przecież jeszcze trochę czasu!  Przekonuje Konrad Gaca.

Odważ się na zmiany

Szczupła sylwetka i dobre samopoczucie?To prezenty, które kobiety same mogą sobie podarować!Przecież wygląd i zdrowie mają ogromny wpływ na jakość życia − to, jak czują się we własnym ciele wpływa na ich sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. −Pozbycie się nadwagi często powoduje, że kobiety zupełnie zmieniają swoje dotychczasowe życie. Zaczynają odnosić sukcesy i realizować swoje marzenia – mówi Konrad Gaca, twórca autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM. − Znam wiele kobiet, które po redukcji wagi zaczęły wręcz nowe życie – dodaje Gaca.

Popracuj nad poczuciem własnej wartości

Decydując się na walkę ze zbędnymi kilogramami, należy pamiętać o tym, jak ważne jest znalezienie odpowiedniej motywacji i wyznaczenie sobie celu, jaki chcemy osiągnąć. –Gdy mamy konkretnie wyznaczony cel i wiemy, do czego dążymy, wystarczy trzymać się ustalonych założeń i cieszyć się z nadchodzących zmian  – mówi Konrad Gaca. Odchudzanie może być pozytywną przygodą – wszystko zależy od odpowiedniego nastawienia. – Należy skupiać się na własnych staraniach i nie pozwalać otoczeniu ingerować w nasze plany i działania – przekonuje Konrad Gaca. Mimo braku wiary i wsparcia, nawet u najbliższych, należy dążyć do wyznaczonego celu i pokonywać napotkane przeszkody. – To sprawia, że stajemy się silniejsi i bardziej gotowi na sukces –stwierdza Gaca.

Inspiruj się sukcesami innych

Nie tylko w Dzień Kobiet ?
Nie tylko w Dzień Kobiet ?

Z metody Mądrego Odchudzania Konrada Gacy skorzystało już tysiące Polaków – osiągając naprawdę zachwycające wyniki. Jedną z takich osób jest Beata Gliwka − kobieta która odważyła się zawalczyć o swoje marzenia. Przez całe swoje życie była osobą otyłą i pełną kompleksów. Kolejne podejmowane przez nią próby chudnięcia kończyły się niepowodzeniami, a efekty po „suplementach cud” były krótkotrwałe.

Decyzję o walce z otyłością podjęła w dniu swoich 40.urodzin – chciała zrobić prezent sobie i swojej rodzinie. Zgłosiła się do ogólnopolskiej akcji „Chudniesz – wygrywasz Zdrowie”, organizowanej przez Konrada Gacę, schudła 46 kg i rozpoczęła nowe życie. Odzyskała chęci do działania, tryska energią i optymizmem. Dzięki konsekwencji w  realizacji wszystkich wyznaczonych jej zadań – regularnych treningów i przestrzegania diety, osiągnęła sukces. Teraz jest szczęśliwą i spełnioną kobietą, która zachęca wszystkich do walki z nadwagą i spełniania swoich marzeń.
http://www.gacasystem.pl/

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.