Uczniowie szkoły podstawowej w Radio Hobby

Uczniowie szkoły podstawowej w Radio Hobby

Uczniowie szkoły podstawowej w Radio HobbySerdecznie nam było dzisiaj gościć uczniów szóstej klasy Szkoły Podstawowej w Nieporęcie. Przybyła do nas liczna gromadka 21 dzieci. Nasi goście zobaczyli serce naszego Radia, porozmawiali z naszym prezenterem Kamilem oraz otrzymali instruktarz na temat bezpieczeństwa na drodze.

Uczniowie przyglądali się pracy prezentera, zadawali dużo najróżniejszych pytań np. o wpadki na antenie, czy o ciekawych gości. Kamil wyjaśniał jak działa program radiowy DynaMix oraz na żywym przykładzie zaprosił dzieciaki do wejścia razem z nim na antenę Radia Hobby.

Uczniowie szkoły podstawowej w Radio Hobby – antena

Posłuchajcie naszych małych gości

Po zejściu z anteny nasi goście usłyszeli instruktarz, dotyczący bezpieczeństwa na drodze. Pogoda za oknem jest coraz piękniejsza, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. Nasze dzieci zaczną wychodzić na rowery, rolki, deskorolki czy dłuższe spacery. Wręczyliśmy każdemu z uczniów mały podarek – zestaw odblasków.

Odblaski są niezmiernie ważnym atrybutem każdego pieszego. Niestety pieszy przy spotkaniu bliższego stopnia z pojazdem jest na skreślonej pozycji, dlatego apelujemy o noszenie odblasków przez pieszych, tych małych i tych większych, bo może nam jak i najbliższym uratować życie.

Uczniowie szkoły podstawowej w Radio Hobby

 

Mamy nadzieje, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Nieporęcie będą wspominać miło i długo odwiedziny w naszym Radiu, oraz że upominki wręczone pod koniec wizyty będą dla nich nierozłączne podczas wieczornych zabaw na dworze.

Uczniowie szkoły podstawowej w Radio Hobby

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.