Regulamin konkursu fotograficznego ‘’Odgadnij mnie”

Regulamin konkursu fotograficznego

‘’Odgadnij mnie”

Regulamin konkursu fotograficznego
Regulamin konkursu fotograficznego

1. Organizatorem konkursu jest Radio Hobby ul. Jagiellońska 10, Legionowo.

2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich które w dniu publikacji pierwszego dnia konkursowego mają ukończone 18 lat.

3. Regulamin niniejszy ma zastosowanie konkursu radiowego „Odgadnij mnie”, ogłoszonego w programie Radia Hobby Mazowsze począwszy od dnia 10.04.2017, chyba że w zapowiedziach konkursu ogłoszono inny regulamin.

4. Czas trwania jednej edycji konkursu – jeden tydzień.

5. W dni konkursowe – poniedziałek, wtorek, czwartek , piątek na stronie fb Radia Hobby publikowany będzie konkursowy post z przekierowaniem na stronę internetowa hobby.pl gdzie w zakładce Konkurs „odgadnij mnie” będą publikowane konkursowe zdjęcia.

6. Zadaniem uczestników konkursu „Odgadnij mnie” będzie umieszczenie pod konkursowym postem na fb w komentarzu nazwy prawidłowej lokalizacji obiektu, miejsca z Legionowa lub jego okolic przedstawionego na zdjęciu zrobionym przez dziennikarza Radia Hobby, udostępnienie postu na swojej facebookowej tablicy w formie publicznej i polubienie postu. Wszystkie zdjęcia umieszczone w konkursie „Odgadnij mnie” są własnością Radia Hobby.

7. Pierwsze trzy komentarze premiowane będą punktami pierwszy – 3 pkt. Drugi – 2 pkt, 3 – 1 pkt przyznawanymi uczestnikom konkursu, punkty będą przyznawane w każdy konkursowy dzień.

8. W każdy piątek zespół redakcyjny Radia Hobby przeprowadzał będzie podsumowanie całego tygodnia.

9. Uczestnik który w danym tygodniu zbierze największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą nagrody tygodnia. Uczestnicy którzy zajęli w danym tygodniu drugie i trzecie miejsce uhonorowani zostaną nagrodami przewidzianymi za drugie i trzecie miejsce.

10. Wszystkie nagrody w danym tygodniu prezentowane będą na stronie Radia Hobby w zakładce Konkurs „Odgadnij mnie”.

Zapraszamy do zabawy!

 

Konkurs winda  – nasz stały piątkowy konkurs

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.