Legionowo Boxing Night – Krzysztof Zimnoch vs Michale Grant i nie tylko!

Legionowo Boxing Night – Mateusz Tryc vs Tomasz Gardula

box-62867_1280Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na Legionowo Boxing Night, wieczór boksu który odbędzie się 22 kwietnia w Arenie Legionowo. Przyjdzie i obejrzyjcie ją na własne oczy. Bilety już są w sprzedaży.

Kilkukrotny medalista mistrzostw Polski w boksie olimpijskim Mateusz Tryc będzie rywalizował z Tomasz Gargula. Ten pojedynek będzie tylko częścią planowanej gali. Głównym wydarzeniem tej imprezy pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Zimnochem i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Michaelem Grantem. Będziemy mogli zobaczyć również walki takich osób jak: Kamil Szeremeta, Dariusz Sęk i Michał Syrowatka.

Legionowo Boxing Night – krótko o zawodnikach

Michael Grant to zawodnik mierzący ponad 2 metry, potężnie zbudowany mężczyzna, w swojej karierze walczył m.in. z Alfredem Cole, Lou Savarese czy Andrzejem Gołotą. Dla Krzysztofa Zimnocha starcie z Panem z USA będzie powrotem na ring po efektownym zwycięstwie w rewanżowym pojedynku z Mikem Mollo.

Krzysztof Zimnoch to zawodnik urodzony w 1983 roku w Białymstoku, polski bokser kategorii ciężkiej. Stoczył w swojej karierze zawodowej 22 walki, podczas których odniósł 20 zwycięstw.

Kamil Szeremeta – urodzony w Białymstoku polski bokser kategorii średniej. Jego debiut zawodowy miał miejsce w 2012 roku, kiedy pokonał Janosa Lakatosa, a później Dzianisa Makara. W sumie Kamil Szeremeta stoczył 192 walki amatorskie (168 wygranych, 2 remisy, 22 przegrane).

legionowo-pion450Mateusz Tryc – dwukrotny ćwierćfinalista Mistrzostw Europy w boksie olimpijskim, już wkrótce zadebiutuje na zawodowym ringu. Mateusz w czasach boksu olimpijskiego odprawiał z kwitkiem uznanych już zawodowców, jak Kuliński czy Podłucki. A biorąc pod uwagę jego styl, dłuższe dystanse powinny mu jeszcze bardziej pasować.

Tomasz Gargula – Pięściarz z Nowego Sącza, były mistrz świata i Europy w kick-boxingu, który za kierowanie grupą przestępczą na 11 lat trafił do więzienia. Tam zupełnie zmienił swoje życie. Teraz w ringu pokonuje kolejnych rywali.

Legionowo Boxing Night – poprzednia edycja

W zeszłym roku mieliśmy przyjemność w Legionowie oglądać walki zawodników takich jak: Krzysztof Zimnoch, Mike Mollo, Kamil Szeremeta, Artem Karpetsa, Sebastian Skrzypczyński. Gala zdobyła duże zainteresowanie publiczności więc radzimy już dziś zainteresowanym osobą zdobywać bilety!

Legionowo Boxing Night – Audycja

Gościem audycji jest Pan Tomasz Babiloński, organizator Gali Legionowo Boxing Night, pytania zadawała Justyna Gizowska

Regulamin konkursu fotograficznego ‘’Odgadnij mnie” – zapraszamy do nowego konkursu

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.