Wojtex Serwis – Audycja biznes lokalny, gość Pan Artur Niewierowski

Wojtex Serwis – Autoryzowany dealer, gość Pan Artur Niewierowski

Firma Wojtex Serwis jest autoryzowanym dealerem produktów STIHL i Viking. Każdy z nas zna te firmy. Są to produkty najwyższej jakości na rynku polskim do pielęgnacji terenów zielonych, jak również i na świecie. A możemy je zakupić na naszym podwórku, w Legionowie przy ul. Warszawskiej 111.

Firma pana Artura poza sprzedażą prowadzi również autoryzowany serwis elektronarzędzi, zajmujący się naprawą pogwarancyjną wszystkich marek. Na wszelkie wymienione części, klient otrzymuje 3 miesięczną gwarancję.

Wojtex Serwis

Wojtex Serwis – Przyszła wiosna

Okres poświąteczny jest dla wielu z nas idealną okazją na pielęgnacje przydomowych ogrodów. Często przedłużamy sobie wolne od pracy po świętach, i zaraz po ich zakończeniu, nabieramy sił do pracy w ogrodzie. Aby praca poszła nam gładko i przyjemnie w dzisiejszych czasach możemy zakupić wiele sprzętów ułatwiających nam wiosenne porządki: Nożyce, sekatory, aż po kosiarki.

Zapraszamy do zakupienia takiego sprzętu marki Stihl bądź Viking na miejscu w Legionowie przy Warszawskiej 111, albo przywiezienia na ten sam adres swojej popsutej kosiarki. Może być tak, że wystarczy jedynie wymienić jeden element konstrukcji, a nasz stary sprzęt będzie z powrotem działał. U Pana Artura sprawdzenie czy bardziej opłaca się coś wymienić w sprzęcie, czy kupić nowy, jest za darmo i firma Wojtex Serwis serdecznie wszystkich na takie oględziny zaprasza.

Wojtex Serwis– Nie chcę tyle wydać

20170414_090455Jak wiadomo, jakość idzie z ceną. Polacy zazwyczaj wybierają tańsze narzędzia, które wcale tanio nie wychodzą. Statystycznego Kowalskiego nie stać na tanie narzędzia, bo musi ich kupić dużo, bo ciągle się psują. To błędne koło. Lepiej zakupić narzędzie trochę droższe i cieszyć się nim przez dużo dłuższy czas.

Dodatkowo urządzenia ogrodowe, jak wszystko inne, również stale się udoskonala. Na rynku dąży się do wyparcia maszyn spalinowych urządzeniami akumulatorowymi. Taka zmiana jest dla użytkownika bardziej ekologiczna i po prostu wygodniejsza.

Wojtex Serwis – Audycja

Serdecznie zapraszamy

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.