Pomiar prędkości wideoradarem – Audycja „ Anuluj mandat ”

Pomiar prędkości wideoradarem  – Audycja „Anuluj mandat”

Pomiar prędkości wideoradarem
Pomiar prędkości wideoradarem

Jak co tydzień spotkaliśmy się z Panem Tomkiem Parolem, założycielem portalu Anuluj Mandat. Z gościem rozmawiał Paweł Kubalski. Tym razem został poruszony temat mierzenia prędkości wideoradarem przez pojazd nieoznakowany, jest to kontynuacja audycji z zeszłego tygodnia o wideorejestratorze. Uwaga! Jeżeli czujemy się oszukani, nie odpowiada nam ocena naszej prędkości przez funkcjonariuszy, bezstresowo odmówmy przyjęcia mandatu. Po przesłuchaniu poniższej audycji będą Państwo świadomi małego absurdu i błędów ze strony policyjnych radiowozów i ich pomiarów różnymi maszynami.

Przypomnijmy. Wszelkie urządzenia takie jak odcinkowy pomiar prędkości, fotoradary, monitoring wjazdu na czerwonym świetle; obsługiwane przez GITD, może je zgodnie z prawem obsługiwać, ale bezprawnie wysyła zawiadomienia, mandaty.

GITD ma prawo stawiać takie fotoradary, ma prawo nadzorować te wszystkie wyżej wymienione urządzenia, z tym, że to samo GITD , które wysyła wezwania z fotoradarów od 26 kwietnia 2016r, nie ma do tego uprawnień. Wygasły przepisy umożliwiające GTID pobieranie, przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych.

Pomiar prędkości wideoradarem  – Audycja „ Anuluj mandat ”

Oszukany pomiar prędkości wideorejestratorem – AUDYCJA „ANULUJ MANDAT” – poprzednia audycja

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.