Nailux Beauty Club – Audycja biznes lokalny, gość Pani Marta Tomczykowska

Nailux Beauty Club – Salon urody w Legionowie, gość Pani Marta Tomczykowska

14141769_1795444540676865_6608508410507794007_nNailux Beauty Club to eleganckie miejsce w centrum Legionowa, z ciepłą i przyjazną atmosferą, stworzone by profesjonalnie zadbać o potrzeby klientów. Specjalnością jest manicure oraz pedicure, a także przedłużanie rzęs różnymi metodami, stylizacja brwi henną, farbkami strukturalnym czy microblading. Zajmują się także depilacją ciała woskiem Lycon. W Nailux Beauty Club goście mogą się odprężyć podczas wybranego zabiegu trzymając w ręku filiżankę pysznej świeżo zaparzonej kawy.

Nailux Beauty Club – Pazurki

Pytanie.Hybryda,a klasyczny lakier. Jak to się jje i czym to się różni?

Przede wszystkim różni się trwałością. Zwykły lakier trzyma się na naszej płytce do siedmiu dni ,a na słabych paznokciach maksymalnie 2 dni. Po wykonaniu manicure czy pedicure za pomocą hybryd, lakier utrzymuje się zazwyczaj przez 2,3,4 tygodnie, a nawet zdarza się trzymać do 6 tygodni.

Nailux Beauty ClubJeżeli chodzi o metodę nakładania, również się diametralnie różni. Lakier zwykły, klasyczny malujemy na paznokciu i pozostawiamy do wyschnięcia, a lakier hybrydowy utwardzamy w lampie UV bądź LED i dzięki temu od razu po wyjęciu paznokci z lampy możemy robić wszystko, i nic nam nie odpryśnie. W różnych lampach utwardzamy każdą warstwę lakieru przez 2 min, bądź 30 sec, w zależności od sprzętu. Tu w salonie mamy obie wersje lamp.

Nailux Beauty Club – Zapraszamy do salonu

W salonie odnajdą się na pewno wszystkie Panie niezależnie od wieku, ale również i Panowie. Coraz więcej mężczyzn zaczyna korzystać z usług kosmetycznych. W wielu salonach Panowie są obsługiwani z wymuszenia, tutaj w Nailux Beauty Club mężczyźni są mile widziani. Salon jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w centrum Legionowa, ul. Sienkiewicza 8B, przed lokalem są miejsca parkingowe, także zmotoryzowanych również zapraszamy serdecznie na zabiegi kosmetyczne.

Nailux Beauty Club – Audycja

Gościem audycji biznesu lokalnego była Pani Marta Tomczykowska, pytania zadawała Justyna Gizowska.

Piękno niejedno ma imię! – zapraszamy do artykułu

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.