Audycja na biegu – Subaru Forester i Skoda Citigo

Audycja na biegu – Subaru Forester XT i Skoda Citigo 1.0

Audycja Na biegu – Subaru Forester XT i Skoda Citigo 1.0 to test aut, dokładnie omówionych przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie motoryzacji jak co tydzień…

Audycja na biegu – Subaru Forester

Audycja na biegu - Subaru ForesterWiele jest na rynku SUVów które z jednej strony udają auta 4×4 choć czasem to oszustwo jak w BMW gdzie dla zysku sprzedaje się również auta z napędem na jedną oś. Ale nawet jeśli jest to napęd na obie osie to z reguły jedna jest napędzana ale druga już tylko dopędzana. Co to znaczy? To znaczy że kiedyś auta terenowe były 4×4 gdzie napęd na obie osie był po 50% dziś druga oś jest sprzężona Haldexem. Haldex to sprzęgło wielopłytkowe które potrafi dość szybko połączyć dodatkową oś z napędem. Niestety nie zawsze to odbywa się dostatecznie szybko i o ile w terenie nie jest to problem o tyle w krytycznych sytuacjach na śliskiej drodze przy większej szybkości tak. Jak to jest w Subaru Forester XT Turbo 241KM?

Audycja na biegu – Skoda Citigo

WP_20170403_12_12_35_RichNajmniejsza Skoda CitiGo 75KM to jeden z trojaczków razem z VW UP oraz Seatem Mii, produkcja identycznych samochodów różniących się jedynie znaczkami i detalami to obniżenie kosztów. Takie obniżenie kosztów nie zawsze jest atrakcyjne, musi jednak być jakiś podział w klasyfikacji. Tak, jest, VW UP jest spozycjonowany najwyżej a Seat Mii najniżej, Skoda tradycyjnie musi trzymać cenę i jakość. Jest to mały miejski samochodzik, stworzony do jazdy po ulicznej dżungli.

Zapraszamy do wysłuchania poniższej audycji, w której dokładnie omawiane są powyższe dwa egzemplarze zupełnie różnych aut. Każdy słuchać znajdzie odrobinę dla siebie.

Audycja na biegu – Subaru Forester XT i Skoda Citigo 1.0

Audycja Na Biegu Hyundai Elantra CRDI 136KM DCT – audycja na biegu

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.