Edukacyjne walory – Propozycje nadleśnictwa Jabłonna

Gościem cotygodniowej audycji leśnej była Pani Dorota Rybkowska , specjalista służy leśnej ds. edukacji, ochrony przeciwpożarowej i turystyki. Wywiad o temacie edukacyjne walory nadleśnictwa Jabłonna przeprowadziła Justyna Gizowska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez doświadczonych leśników na terenie Nadleśnictwa Jabłonna.

Zajęcia mogą odbywać się na terenie szkółki kontenerowej Skierdy jak i na terenach leśnych na ścieżce edukacyjno-przyrodniczej, nieopodal wiaty w Leśnictwie Pomiechówek. Skierowane są do wszystkich miłośników przyrody, w każdym przedziale wiekowym, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, uczniów szkół średnich i wyższych a kończąc na uczestnikach uniwersytetów trzeciego wieku.

Edukacyjne walory – Szkółka kontenerowa w Skierdach

Edukacyjne walorySzkółka kontenerowa jest powierzchniowo bardzo duża, ta wielkość dale pole do popisu leśnikom, które to pole doskonale wykorzystują. Na terenie znajdziemy wiele interesujących obiektów:

– produkcja szkółkarska

– praca leśnika

– muzeum leśnika

– las kultury

Spotkanie edukacyjne w szkółce może się zakończyć ogniskiem, pogadanką przy ogniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły, nauczycieli, ale także osoby indywidualne do zapoznania się z propozycjami nadleśnictwa Jabłonna.

Więcej informacji na stronie: http://www.jablonna.warszawa.lasy.gov.pl/oferta#.WPpmnX1SD_w

Edukacyjne walory – Audycja

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.