Trendy wiosna-lato 2017

Trendy wiosna-lato 2017

Trendy wiosna-lato 2017
Trendy wiosna-lato 2017

 

Trendy wiosna-lato 2017. Czy jestem już gotowa na przywitanie wiosny i lata roku 2017? Ja sprawdzam, co będzie modne w 2017 roku. Przybędzie nam trochę nowości, ale pozostaną też z nami trendy, które już dobrze znamy i lubimy.

Trendy wiosna-lato 2017. Z pewnością trendem  tego sezonu będą jeansy z naszywkami i haftowaniem. W roku 2017 trend ten rozwinie się pełną parą. Modne będą naszywki już nie tylko na jeansie, ale także i na każdym rodzaju materiału. Oprócz naszywek pojawią się również kolorowe hafty ozdabiające spódnice, bluzki czy sukienki. Ma być kolorowo i dużą dozą szaleństwa.

A rękawy

Kolejnym trendem, który już teraz króluje są duże rękawy bluzek oraz sukienek. Mogą być szerokie, bufiaste, długie, lejące się i jakie sobie tylko wymarzymy. Ważne, aby miały rozmiar xxl. Bardzo ciekawą propozycją są rękawy rozkloszowane jakby w stylu flamenco. Dodaje to stylizacji hiszpańskiej elegancji. Trend ten może posłużyć zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Bielizna na wierzch

Trend z poprzedniego sezonu letniego? Jak widać mimo sprzecznych opinii na jego temat, bieliźniane sukienki nadal będą królować w modzie na wiosnę i lato roku 2017. Możemy je nosić na gruby albo pod krótki sweter, aby lekko wystawały. Stylowe jest też połączenie bieliźnianej sukienki z koszulą, ale jest to opcja dla odważniejszych fanek mody.

Kolor, kolor, kolor….

Na koniec coś dla fanek delikatnych kolorów, czyli nude. Będzie modny zarówno w total looku, jak i w połączeniu z pasującymi odcieniami. Oprócz ubrań w tym kolorze bardzo stylowym wyborem będą także nude dodatki oraz makijaż w tych odcieniach. Jednym słowem – naturalność zawładnie wiosenno-letnim sezonem roku 2017.

 

A więcej szczegółów dotyczących trendów i modnych ciuchów oraz dodatków do nich zdradzi nam Pani Katarzyna Bloch z butiku Pour les Femmes. Zapraszamy gorąco do wysłuchania naszej audycji

 

Audycja

 

Nailux Beauty Club – Audycja biznes lokalny, gość Pani Marta Tomczykowska

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.