Konkurs Sen dziecka rozwiązany – Znamy fotografie zwycięzców!

Konkurs Sen dziecka rozwiązany – Znamy zwycięzców fotograficznego konkursu.

1 miejsce kat. SEN DZIECKA - Weronika Salamońska
1 miejsce kat. Konkurs SEN DZIECKA – Weronika Salamońska

Dnia 24 kwietnia w bardzo oryginalnym miejscu SixtySix Hotel przy ul. Nowy Świat 66 w Warszawie odbyły się obrady jurorów konkursu fotograficznego – Sen Dziecka. Jurorki w składzie: Paulina Sykut Jeżyna, Odeta Moro, Monika Mrozowska, Sabina Pajdowska oraz Katarzyna Kowrygo miały wyjątkowo trudne zadanie wybrać najlepszych z aż 535 zgłoszonych zdjęć. Po długich aczkolwiek wesołych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymają znakomite nagrody.

Pierwsza edycja konkursu wystartowała z tematem SEN DZIECKA a jej organizatorem jest Samiboo – marka projektująca rzeczy przeznaczone do snu dziecka. Do pierwszej edycji przesłano aż 535 zdjęć z całej Polski. Zaprezentowane fotografie na obradach jury były w różnych technikach i często w zabawnych interpretacjach tematu. Sen dziecka niektórym kojarzył się ze sprzątaniem czy też z prasowaniem. Uczestnicy robili kolarze ze zdjęć, multiplikowali je, aranżowali otoczenie snu w sposób bardzo zabawny, ale nie zabrakło także wzruszających, rozczulających fotografii śpiących maluszków.

„To było bardzo ciekawe doświadczenie zobaczyć tak wiele różnych zdjęć i podejść do tematu związanego ze snem dziecka. Niektóre zdjęcia były bardzo rozczulające i wiele ujęć przypominało mi moje chwile z córką. Gratuluję wszystkim uczestnikom, że potrafili tak wspaniale pokazać swój punkt widzenia snu dziecka i magii macierzyństwa.” mówi Paulina Sykut Jeżyna.

Konkurs Sen dziecka rozwiązany – Wyniki

Znakomite nagrody konkursowe: vouchery od 300 do 1500zł, meble marki PINIO a także sesje zdjęciowe dla maluszków od fotowyprawka.pl powędrują w ręce:

 

Konkurs sen dziecka
I miejsce – kat. SEN DZIECKA Z SAMIBOO- Paulina Szymańska

kategoria SEN DZIECKA Z SAMIBOO

I miejsce Paulina Szymańska – Warszawa

II miejsce Weronika Iwanicka – Rumia

III miejsce Magdalena Papadopoulus – Wożniak – Warszawa

 

kategoria SEN DZIECKA

I miejsce – Salamońska Weronika – Łódź

II miejsce –  Niemyjska Magdalena – Białystok

III miejsce –  Niezgodzka Iga – Oświęcim

Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy aby sen pociech był jak najczęściej taki spokojny jak na nadesłanych fotografiach.

GRATULACJE!

Sen dziecka – Konkurs fotograficzny trwający do 14 kwietnia – konkurs fotograficzny

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.