Majówka w siodle

Majówka w siodle.

Majówka w siodle
Majówka w siodle

 

Majówka w siodle aktywna forma wypoczynku na długi weekend, czyli pora by odpowiedzieć sobie na pytanie – czy długi weekend majowy to dobry cza na rozpoczęcie przygody z końmi? Czy to dobry czas na naukę jazdy konnej?

Okazuje się że aby nauczyć się jeździć konno możemy tę przygodę zacząć w każdej chwili bez względu na porę roku. Wystarczy tylko chęć i przekonanie że naprawdę tego chcemy. Kontakt i przyjaźń z koniem jest bardzo dobra. Jest to sprawdzony sposób na aktywny wypoczynek, a także ukojenie nerwów, wyciszenie się, spowolnienie tempa.

 

Koń zawsze piękny i mądry

Konie to nie tylko zwierzęta silne i mądre, ale także zwierzęta kryjące w sobie wiele tajemnic.  Nasz gość otwarcie przyznaje, że większość tajemnic udało mu się odkryć i jest przeświadczony że swoją przygodę z końmi rozpoczął we właściwym i wspaniałym momencie swojego życia. Co więcej to konie też bardzo wiele nauczyły naszego gościa. Nawzajem uczyli się reagować na swoje bodźce i emocje.

Zapraszamy do wysłuchania naszej audycji. Dziś naszym gościem jest Pan Mirosław Oleksiak ze stadniny Ławra w Łajskach. Posłuchajcie Państwo, zapraszamy.

 

Audycja

Żabi Raj – aktywna majówka

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.