Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 D3

Audycja Na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 to test aut, dokładnie omówionych przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie motoryzacji jak co tydzień…

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s

Infiniti Q50 s i Volvo V60Infiniti nie dość że coraz bardziej rozpycha się na naszym rynku w kategorii samochodów premium to jeszcze atakuje sport. Mercedes, Audi czy BMW mają w ofercie szybkie sedany ale zawsze ich wygląd jest bardzo agresywny, nie u Infiniti.  Jakością wykonania, czy fakturą materiałów ten model bije poprzednika na głowę. Silnik ma 6 cylindrów ustawionych w układzie V, pojemność 3000cm3 i wszystko zaprojektowane od początku. Użyto całej wiedzy i doświadczenia technologicznego podczas projektowania jednostki. Silnik jest bardzo lekki, waży bez osprzętu poniżej 200kg i jest o prawie 20kg lżejszy od poprzednika. Generuje 405KM mocy oraz 475Nm momentu obrotowego już przy 1600 obr/min. Takie parametry przy połączeniu silnika z 7 biegowym automatem daje rewelacyjne efekty.

Audycja na biegu – Volvo V60 D3

7-2-300x169Marka Volvo kojarzy nam się od razu z bezpieczeństwem i wygodą. A jeżeli myślimy o bezpieczeństwie, to nie tylko swoim ale i całej rodziny. Dla większego grona domowego Polacy bardzo często wybierają kombi. I właśnie kombi Volvo V60 D3 mieliśmy przyjemność przetestować. Wersja była 150 konna, z automatyczną sześcio biegową skrzynią biegów. Wsiadając do auta marki Volvo, materiały, wykończenie i spasowanie nas nie zawiodą. Jest to naprawdę udane kombi, co też widać po ilości tych aut na polskich drogach. Polacy lubią Volvo.

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 D3

Audycja na biegu – Peugeot 3008 – poprzednia audycja na biegu
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.