Wyłączenia prądu w powiecie legionowskim (8 – 12 maja)

Wyłączenia prądu w powiecie legionowskim (8 – 12 maja)

W dniach 8 – 12 maja br., w niektórych miejscach na terenie powiatu legionowskiego zostanie wyłączony prąd. Niedogodności związane są z przebudową i rozbudową sieci elektroenergetycznej.

Legionowo

W poniedziałek (8 maja) w godz. 9.00 – 17.00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej przy ulicy: Bandurskiego (od ul. Wyszyńskiego w kierunku Alei Róż nr od 41 do nr 78) i Żelaznej 5.
We wtorek (9 maja) w godz. 8.00 – 15.00 prądu nie będzie przy ulicach:

Sosnowa (od ul. Kolejowej do ul. Wiśniowej)
Topolowa (od Alei Legionów do ul. Morwowej)
Kolejowa (od ul. Sosnowej do ul. Morwowej).

W środę (10 maja) w godz. 8.00 – 17.00 niedogodności związane z brakiem prądu obejmą ulicę: Grudzie, Wspólną, Dębową i Tatrzańską.
Tego samego dnia w godz. 9.00 – 17.00 zaplanowano także prace przy ulicach:

Krucza (od ul. Szczyglej do ul. Wyszyńskiego)
Wyszyńskiego (od ul. Kolejowej do ul. Bandurskiego)
Targowa (od ul. Wyszyńskiego do ul. Żelaznej)
Kamienna (od ul. Bandurskiego do ul. Narutowicza)
Wronia – cały odcinek.

W czwartek i w piątek (11 – 12 maja) w godz. 9.00 – 17.00 pozbawieni prądu zostaną mieszkańcy ulicy Kruczej na odcinku od ul. Szczyglej do ul. Wyszyńskiego nr 1 do nr 31.

Serock

W poniedziałek (8 maja) w godz. 8.00 – 15.00 w miejscowości Dosin nastąpi przerwa w dostawie prądu. W cierpliwość muszą uzbroić się osoby zamieszkałe przy ulicach:

Zegrzyńska od nr 44A do ul. Przygodnej
Brzozowa od ul. Zegrzyńskiej do nr 81
Przygodna – cała ulica.

W czwartek (11 maja) w godz. 8.00 – 15.00 zostanie wstrzymana dostawa energii elektrycznej. Prace techniczne zostaną przeprowadzone przy ulicach: Wyzwolenia, Żeromskiego, Sienkiewicza, Miłosza, Niemena, Słowackiego, Mickiewicza, Norwida, Reymonta, Rybaki, Batogowskiego i Tyborskiej.
W tym samym czasie zaplanowano prace remontowo-eksploatacyjne sieci elektroenergetycznej w miejscowości Jadwisin. Przerwa w dostawie prądu obejmie ulicę: Szaniawskiego, Jabłoniową, Profesora Tutki, Parkową oraz Żeglarską.

Wieliszew

W poniedziałek (8 maja) w godz. 8.00 – 15.00 w miejscowości Topolina nie będzie prądu. Utrudnienia obejmą ulicę Gościniec od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku nr 74.

W środę (10 maja) w godz. 8.00 – 17.00 w miejscowości Michałów – Reginów przerwa w dostawie prądu obejmie ulicę Warszawską od stacji transformatorowej do ul. Nowodworskiej.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.