Śniadanie z Bizonem czyli networking – dźwignia dla biznesu.

inkubator

Śniadanie z Bizonem czyli networking – dźwignia dla biznesu.

Śniadanie z Bizonem czyli networking - dźwignia dla biznesu.
Śniadanie z Bizonem czyli networking – dźwignia dla biznesu.

Istnieje sprawdzony od lat sposób na dotarcie do klientów.Przez tysiące lat rozwoju cywilizacji wszystko opierało się na relacjach pomiędzy ludźmi.

Śniadanie z Bizonem czyli networking – dźwignia dla biznesu. Relacje były budowane poprzez rozmowę i zachowania.Tego nie zmienią komputery, ani wyrafinowane techniki marketingowe. Absolutnie żadne zabiegi marketingowe nie wygrają z dobrą relacją między ludźmi (H2H) i między firmami (B2B). Możesz wydać majątek na marketing, ale kiedy nie rozmawiasz ze swoim klientem i nie dajesz mu należytej wartości, to nigdy nie zostanie z Tobą na dłużej.

Czym więc jest marketing rekomendacji – networking zaznaczony w temacie tego wpisu?

Jak napisałam wcześniej, pozytywne relacje budowane są przez rozmowę i zachowania. Rozmowa służy do tego, aby ktoś Cię zauważył, zainteresował się Tobą, polubił. To klucz do pozytywnej relacji. Zachowanie jest tym, co robisz podczas i pomiędzy rozmowami handlowymi. To wysoka jakość usług, przekraczanie oczekiwań i przede wszystkim – budowa zaufania.

Odpowiedź to: Networking – czyli nawiązywanie wartościowych kontaktów biznesowych.

Śniadanie z Bizonem czyli networking – dźwignia dla biznesu. Uczestnictwo w śniadaniu networkingowym gwarantuje sukces i nawiązanie nowych kontaktów. Śniadania biznesowe to szansa na nowe znajomości i zlecenia. Przekonywał o tym na naszej antenie Prezes Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych Bizon Pan Grzegorz Powierża. Zapraszam do wysłuchania audycji.

 

Gryf Krzysztof Michalski – czyli złotko na Komunie Świętą i nie tylko

 

AUDYCJA

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.