Audycja na biegu – Renault Kadjar

Audycja na biegu – Renault Kadjar to test auta, dokładnie omówiony przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie francuskiej motoryzacji…

Audycja na biegu – Renault Kadjar dCi 130 KM

5Na rynku SUVów i crossoverów robi się coraz ciaśniej, Renault Kadjar dCi 130KM to wersja którą testowaliśmy. Już 25% wszystkich samochodów sprzedawanych w Europie to SUVy lub crossovery, Renault udanie wszedł dwa lata temu z Kadjarem. Okazało się że jest sukces, auto jest przeznaczone dla średniej rodziny prowadzącej aktywny tryb życia.

Renault powoli wycofuje się z silnika 1.5dCi zastępując go nowym 1600cm3 dieslem opracowanym wspólnie z Nissanem. To gwarancja niezawodności bo silnik jest montowany w autach obu producentów i jest już sprawdzony. Usunięto wszystkie choroby wieku dziecięcego, jednostka dysponuje 130KM mocy oraz 320Nm momentu obrotowego. Przy 1400kg masy własnej nie ma problemu by rozpędzić się prawie do 200km/h. Przyspieszenie poniżej 10s do 100km/h nie jest problemem a pomaga w tym 6 biegowy manual.

Audycja na biegu - Renault Kadjar

Audycja na biegu – Renault Kadjar

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 – poprzednia audycja na biegu
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *