Młoda zdolna Justyna Sawicka wokalistka

Młoda zdolna Justyna Sawicka wokalistka

Młoda zdolna Justyna Sawicka wokalistka. Urodzona w Nowogardzie. Nadal tam mieszka wychowuje dzieci i wraz z mężem prowadzi rodzinny biznes. A oprócz tego wytrwale wierzy w siebie i realizuje swoje marzenia.

Od zawsze śpiewała

Muzyka towarzyszy jej w życiu odkąd pamięta. W podstawówce od pierwszej klasy brała udział w konkursach i przeglądach muzycznych, później uczęszczała na lekcje wokalu do Nowogardzkiego Domu Kultury, jako nastolatka śpiewała w kilku zespołach. Kiedy urodziła dzieci, musiała zaprzestać swojej muzycznej aktywności. Dopiero udział w programie MUST BE THE MUSIC9 – ponownie rozbudził w niej uśpioną miłość do śpiewania. Na co dzień prowadzi działalność gospodarczą i stara się pogodzić swoją muzyczną pasję z pracą i wychowywaniem dzieci. Młoda zdolna Justyna Sawicka wokalistka

Narodziny gwiazdy

Tyle w wielkim skrócie o niej samej. Oprócz tego młoda zdolna zdeterminowana pełna wiary w siebie i swoje marzenia. Zapraszam posłuchajcie rozmowy z Justyną Sawicką. Kto wie może właśnie  odkryliśmy nową gwiazdę polskiej muzyki i na naszych oczach rozkwita jej talent.

 

Audycja na biegu – Renault Kadjar

 

AUDYCJA

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.