Galeria Północna – wkrótce otwarcie

Galeria Północna – wkrótce otwarcie

 

Galeria Północna
Galeria Północna

Galeria Północna – wkrótce otwarcie . Galeria Północna powstaje na pięciohektarowej działce u zbiegu ulic Światowida i Trakt Nadwiślański. Bryła budynku jest już zamknięta, trwają prace montażowe i wykończeniowe wewnątrz. Pierwsze lokale zostały już przekazane najemcom, którzy rozpoczynają aranżacje swoich salonów. Kształtu nabiera także elewacja galerii. Częściowo już jest osłonięta taflami szkła z nadrukowanymi liniami.

 

Galeria Północna – wkrótce otwarcie. Łączna powierzchnia przeszkleń na elewacjach wyniesie ok. 7, 5 tys. m kw, co oznacza, że przeszklone będzie 40 proc. fasady. Zwraca też uwagę, że w odróżnieniu od galerii starszych generacji obiekt będzie całkowicie obrócony plecami do miasta, lecz będzie miał w parterze lokale gastronomiczne i kawiarnie dostępne z zewnątrz. Dzięki przeszkleniom i otwarciu na przechodniów galeria będzie zapraszać do środka.  A jednocześnie osoby przebywające wewnątrz mają bezpośredni kontakt wzrokowy ze światem zewnętrznym. Budynek będzie odbierany jako rozświetlony, pełen energii i życia. Szkło dodaje delikatności bryle budynku.

Galeria Północna: nowe sklepy, nowe marki

Ponad trzy czwarte powierzchni jest już wynajęte. Duże sklepy otworzą tam m.in. sieci odzieżowe H&M oraz Reserved, dwupoziomowy salon urządzi sieć obuwnicza CCC, powstanie też pierwszy w Warszawie sklep amerykańskiej sieci modowej Forever 21 oraz pierwszy w Polsce sklep brytyjskiej sieci Hamleys sprzedającej zabawki. Na wyższych kondygnacjach znajdą się sklepy, zaś na ostatnim piętrze – 11-salowe kino sieci Cinema City (będzie to pierwsze kino na Białołęce) i restauracje. Lokale gastronomiczne zostaną urządzone także na dachu budynku, którego część zajmie ogród. O innych ciekawostkach dowiedzą się Państwo z naszej audycji. Zapraszamy do posłuchania.

 

Udogodnienia dla zmotoryzowanych klientów Galerii Północnej

 

AUDYCJA

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.