4RUN Bieg 4 Żywiołów – nadchodzi Wielki Dzień!!

4RUN Bieg 4 Żywiołów

4RUN Bieg 4 Żywiołów – nadchodzi Wielki Dzień!!

4RUN Bieg 4 Żywiołów
4RUN Bieg 4 Żywiołów

4RUN Bieg 4 Żywiołów – nadchodzi Wielki Dzień!! W najbliższą sobotę, 20. maja, na terenie Starej Piaskarni, w Józefowie, koło Legionowa, organizujemy Bieg 4 Żywiołów, imprezę sportową, której główną atrakcją, będzie bieg przeszkodowy, o zupełnie nowej formule. Ponadto instalujemy miasteczko eventowe, z atrakcjami dla całych rodzin, kibiców, dzieci i przyjaciół. Zapowiada się bardzo ciekawa impreza dla każdego.

4RUN to najbardziej wyczekiwana niespodzianka sportowa roku. To ekstremalny bieg – znany wielu zapaleńcom event, polegający na pokonaniu przeszkód, na określonym odcinku trasy. W tym przypadku jest ich 50, a tor mierzy 7km. Przeszkody odpowiadają w swym charakterze danemu żywiołowi, w tym przypadku Matce Ziemi. Pośród tych 7 kilometrów, na najbardziej zaciekłych zawodników, czekać będą odcinki specjalne, za pokonanie których biegacze będą otrzymywać opaski – dotarcie do mety z wszystkimi opaskami, umożliwia walkę o podium, w kategorii męskiej, żeńskiej, lub drużynowo – również męskiej i żeńskiej, ale tu nowością są grupy mieszane.

Jakie inne atrakcje?

Poza ekstremalnym torem, wypchanym przeszkodami, organizatorzy stawiają na terenie Piaskarni miasteczko eventowe, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny, przyjaciół i kibiców. Poza strefą chillout’u, gastronomiczną i zamkniętą strefą animacyjną, czy torami dla dzieci 4RUN KIDS, zawodnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego masażu regeneracyjnemu, zmierzyć poziom cukru, czy wykonać badanie EKG.

Czerwone noski Klown

Bieg 4 Żywiołów, wspiera fundację CZERWONE NOSKI KLOWN, która odwiedza tysiące chorych dzieci w szpitalach, niosąc im radość i prowadząc śmiechoterapię, uśmierzając tym samym ból i motywując do walki z chorobą. Podczas trwania imprezy, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się więcej na temat działalności fundacji, oraz wesprzeć ich podopiecznych.
Hitem 4RUN Earth, będą eliminacje do Miss Earth 2017, a gościem specjalnym będzie pani Magdalena Ho, Miss Egzotica 2014 i Miss Earth 2015! Ponadto Ambasadorki projektu nie tylko będą sędziowały podczas biegu, lecz również będą w nim uczestniczyć, pokażą, że są z kamienia, a powiedzenie „słaba płeć”, nie ma uzasadnienia w ich przypadku! Zapowiada się niesamowita przygoda, wielkie emocje i potężna dawka adrenaliny! Zapraszamy serdecznie, widzimy się na starcie!!
Więcej szczegółów o wydarzeniu w naszej audycji zapraszamy do jej wysłuchania.
AUDYCJA
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *