Legionowscy szczypiorniści – powód do dumy

Legionowscy szczypiorniści – powód do dumy

Legionowscy szczypiorniści - powód do dumy
Legionowscy szczypiorniści – powód do dumy

Legionowscy szczypiorniści – powód do dumy. Jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się klubów sportowych w kraju.

Klub Piłki Ręcznej RC Legionowo funkcjonuje w rozgrywkach piłki ręcznej mężczyzn od sezonu 2009/2010. Co czyni nasz zespół jednym z najmłodszych na sportowej mapie Polski. Swój udział w rywalizacji rozpoczęliśmy od poziomu III ligi by w zaledwie trzy lata wywalczyć historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywek – PGNiG Superligi.

Grają na jednej z najlepszych hal w kraju.

Dzięki możliwościom jakie daje klubowi miasto, wszystkie mecze rozgrywane są w trzeciej co do wielkości hali na Mazowszu Arenie Legionowo.

Legionowscy szczypiorniści – powód do dumy. Obecnie zakończyli sezon rozgrywek 2016/2017. Przed nimi wakacje i regeneracja oraz reorganizacja w strukturze, szkoleniu a nawet zmiany personalne. Mają duże ambicje i apetyty na przyszłe sezony. Mają wiele pomysłów i celów, które chcą osiągnąć. Mają w swoim składzie bardzo młodych i zdolnych zawodników o których biją się inne kluby. Są kuźnią talentów sportowych.

O tym wszystkim opowiedział nam dzisiaj Prezes Klubu Piłki Ręcznej z Legionowa Pan Grzegorz Choromański. Zapraszam serdecznie do wysłuchania naszej audycji.

 

AUDYCJA

Quidditch – czyli czarodziejski sport

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.