Protest przeciw przymusowi szczepień 3 czerwca w Warszawie

Protest przeciw przymusowi szczepień

STOP NOP wzywa do protestu przeciw przymusowi szczepień – Warszawa 3 czerwca 2017 r.

STOP NOP to ruch społeczny rodzin poszkodowanych przez przymus szczepień, a także przez powikłania poszczepienne, którego sympatycy rosną w siłę co roku podwajając swoją liczbę. Skupiają się w 22 grupach wojewódzkich i miejskich w całej Polsce. Złożyli prawie 90 tysięcy podpisów pod petycjami Stowarzyszenia do instytucji odpowiedzialnych za system szczepień. Ich głos nie zostaje jednak wysłuchany. Protest przeciw przymusowi szczepień!

Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania poszczepienne, są  dodatkowo karane dotkliwymi grzywnami od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Lekarze i pracownicy sanepidu grożą tym rodzinom odebraniem dzieci. Dzieci wyrzucane są z przychodni publicznych. Coraz częściej rodziny nachodzone są przez policję, oraz  pracowników opieki społecznej lub sanepidu.

Zapraszamy do wysłuchania poniższych audycji.

Protest przeciw przymusowi szczepień

Oraganizacje w Europie razem ze STOP NOP

STOP NOP wraz z innymi organizacjami z całej Europy skupionymi w EFVV alarmują w petycji pt. „Szacunek, promocja i ochrona wolności świadomej zgody na szczepienia w całej Europie”

Wszelkie niedobrowolne i wymuszone leczenie jest naruszeniem:

* Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ,

* Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej,

* Konwencji ONZ o Prawach Dziecka,

* Konwencji Rady Europejskiej o Ochronie Praw Człowieka i Godności Istoty Ludzkiej wobec zastosowań biologii i medycyny: Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie,

* Europejskiej Karty Praw Pacjenta,

* Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych ONZ,

* a nawet Kodeksu Norymberskiego (zbioru zasad etyki dot. eksperymentalnych badań medycznych na ludziach ustalonych w wyniku szeregu procesów norymberskich po zakończeniu II wojny światowej).

STOP NOP zaprasza na protest

Protest odbędzie się 3 czerwca w Warszawie i w innych europejskich miastach każdego, komu nie jest obojętny los dzieci i przyszłych pokoleń . To również data International Vaccine Injury Awareness Day (Międzynarodowego Dnia Świadomości Powikłań Poszczepiennych). Marsz ulicami Warszawy rozpocznie się pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15 o godz. 12:00 a zakończy na placu Zamkowym.
Falę międzynarodowych protestów rozpoczęła w kwietniu Chorwacja, 6 maja protestowały Włochy i Austria, 28 maja planuje protest Australia, natomiast 3 czerwca razem z Polską protestować ma Serbia, Słowenia, Węgry, Czechy i Wielka Brytania. Możliwe, że dołączą kolejne państwa. Upominając się o podstawowe prawa człowieka. Zasadność tego postulatu potwierdza stanowisko szwedzkiego parlamentu z 10 maja br., który potwierdził, że przymus szczepień jest sprzeczny z konstytucją.

wlepka-4

STOP NOP – protest przeciw przymusowi szczepień! – Wywiad z Panią Justyną Sochą

STOP NOP – protest przeciw przymusowi szczepień! – Wywiad z Panią Agnieszką Kutyłowską

STOP NOP – protest przeciw przymusowi szczepień! – poprzedni artykuł dotyczący protestu
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.