Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena
Abecadło biznesu i biznesmena

Od dziś co poniedziałek na antenie Radia Hobby 89,4 będziemy wspólnie z Grzegorzem Powierżą Prezesem Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych Bizoon prowadzić cykliczne audycje o biznesie.

Abecadło biznesu i biznesmena. Będziemy radzić i uczyć się jak założyć pierwszy biznes, jak zatrudnić pierwszego pracownika, jak zbudować markę, jak zrobić PR swoje firmie najmniejszym kosztem, na co zwrócić szczególną uwagę, od kogo czerpać wzorce, jak pogodzić życie z pracą, wreszcie co zrobić żeby osiągnąć spektakularny  sukces i własną firmę przekształcić np. w dużą korporacje. Te i inne rzeczy będziemy tłumaczyć, objaśniać i wyjaśniać.

A w pierwszej audycji mówiliśmy o…

Abecadło biznesu i biznesmena. Dziś rozmawialiśmy między innymi o tym, że własny biznes to sposób na życie, odpowiadaliśmy na pytania kiedy zacząć własny biznes? Kiedy jest najlepszy czas na start, od czego rozpocząć? Jakie predyspozycje powinien mieć przyszły przedsiębiorca? Przedsiębiorca to styl życia o co chodzi w tym sloganie ideowym? Jakiego wsparcia udziela Fundacja Bizoon dla osób chcących założyć własny biznes lub już prowadzących własny biznes?

Za tydzień poruszymy temat…

Abecadło biznesu i biznesmena. Powiedzieliśmy także o czym porozmawiamy za tydzień, a w przyszłej audycji miedzy innymi poruszymy temat odpowiedniego doboru rodzaju działalności do pomysłu biznesowego, porozmawiamy o inkubatorach przedsiębiorczości, o tym co lepsze jednoosobowa działalność, spółka z ograniczona odpowiedzialnością czy może  firma za granica?

Gorąco zapraszamy wszystkich do słuchani naszego cyklu. W każdej audycji zajmiemy się wycinkiem tematycznym który będzie przydatny każdemu przedsiębiorcy. A cały cykl będzie dostępny na stronie radia Hobby, stronie Fundacji Bizoon i przedsiębiorca to styl życia aby można było w wolnej chwili posłuchać audycji.

Zapraszamy.

 

Śniadanie z Bizonem czyli networking – dźwignia dla biznesu.

AUDYCJA

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.