Audycja Na biegu – Subaru Outback oraz Suzuki Ignis

Audycja Na biegu - Subaru Outback oraz Suzuki Ignis

Audycja Na biegu – Subaru Outback oraz Suzuki Ignis to test aut, dokładnie omówionych przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie motoryzacji…

Audycja Na biegu – Subaru Outback

Czy jeździłeś samochodem który miał przekładnię bezstopniową? Japończycy zawsze idą własną drogą i robią po swojemu, trend w skrzyniach biegów na świecie to dwusprzęgłówki. Subaru ale i Toyota i Mitsubishi wolą bezstopniowe CVT, są mniejsze i lepiej żonglują momentem obrotowym i są tańsze od ośmio czy dziewięciobiegowych z Europy. Silnik to 4 cylindrowy boxer z wtryskiem bezpośrednim o pojemności 2500ccm, benzyniak bez doładowania. Praca jest wręcz bezwibracyjna i aksamitna, moc jaką rozwija to 175KM.

Subaru Outback to bardzo solidny, duży SUV z prawdziwym napędem na cztery koła. I ten napęd nas nie zawiódł nawet na plaży. Subaru to porządne samochody, które stają się również coraz bardziej bezpieczne. Jest to bardzo wygodne auto na wszelkie podróże, przeprowadzki i przygody.

W tej audycji mieliśmy przyjemność rozmowy z Ekspertem Subaru Panem Piotrem Rajskim. Wypowiedź eksperta pod koniec audycji.

Subaru-Outback-175KM-Lineatronic-2

Audycja Na biegu – Suzuki Ignis

Suzuki Ignis – otrzymał nagrodę Good Design Award przyznawaną przez japoński Instytut Promocji Designu. To małe, zwinne, zdecydowanie miejskie auto. Argumentem przemawiającym za kupnem go na tle konkurencji jest ekonomia, spalanie stoi na naprawdę niskim poziomie. Również warianty kolorystyczne, których jest aż 14, pozwalają na dopasowanie stylistyki indywidualnie „pod siebie”. W tym aucie również się wyróżnimy, ale nie będziemy krzykliwi. Samochód jest kompaktowy i po prostu przyjemny w użytkowaniu.

Auto mało pali, w końcu to silnik 1.2 DualJet i w dodatku typu „mild hybrid”. Pod maską ukryte 90 KM. Wersja Ignisa wyposażona jest w sprzęt Kenwood oraz duży ekran lcd, umieszczony na środku kokpitu.

W tej audycji mieliśmy przyjemność rozmowy z Ekspertem Suzuki Panem Maciejem Wróblewskim. Wypowiedź eksperta pod koniec audycji.

5-5-1024x576 (1)

Audycja Na biegu – Subaru Outback oraz Suzuki Ignis

Audycja na biegu – Renault Megane GrandTour GT – Poprzednia Audycja Na biegu
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.