Koncert Ofelii w Legionowie – wokalistka Iga Krefft

Koncert Ofelii w Legionowie

Koncert Ofelii w Legionowie – wokalistka Iga Krefft

Koncert odbywa się 09.06.2017 o godzinie 20.00 w Coffeetown. Podczas imprezy wokalistka zaprezentuje swój materiał z nadchodzącej płyty. Zapraszamy – ul.Piłsudskiego 41
05-120 Legionowo. Ale co to za dziewczyna i jaką muzykę prezentuje? Koncert Ofelii w Legionowie.

Koncert Ofelii w Legionowie – Kim jest Ofelia?

Koncert Ofelii w LegionowieOfelia, czyli prywatnie Iga Krefft, wokalistka, multiinstrumentalistka, aktorka i kompozytorka, mówi że tylko muzyka daje jej poczucie jedności z samą sobą. Muzyka pozwala jej doświadczać rzeczywistości w jedyny i niepowtarzalny sposób.  Jest ona największą miłością Ofelii, absolutnie wyjątkową i osobistą. Całą tą miłość przekazuje na żywo fanom w postaci elektryzującego zestawu rocka i bluesa inspirowanego latami 70-tymi.

Na koncercie wspierana przez cztero osobowy zespół zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej EPki oraz niepublikowane wcześniej piosenki, zapowiadając nowy album.

 Ofelia obecnie promuje swój debiutancki materiał, który w lato 2016 roku miał premierę w Warszawskiej Miłości. Wystąpiła na Sofar Sounds Warsaw, Sofar Sounds New York, BalconyTV oraz w wielu miastach w Polsce w ramach jesiennej trasy w 2016 roku oraz „Trasy Ćmy” w 2017r. w marcu. Premierowego materiału Ofelii posłuchać można na wszystkich kanałach streamingowych: Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer oraz zakupić w serwisach iTunes Store czy Amazon. Ofelia, znana publiczności telewizyjnej jako Iga Krefft, jest również w trakcie nagrywania płyty która zostanie wydana przez jedną z większych i najstarszych polskich wytwórni i z której pierwsze single ukażą się w najbliższym czasie.

Koncert Ofelii w Legionowie – Rozmowa z Ofelią

Jak wychować szczęśliwe dziecko? – zapraszamy do dalszej lektury
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *