Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda

Prawnik radzi - Marlena Rębelska-Dyguda Jak co wtorek na antenie naszego radia, wraz z Radcą prawnym Panią Marleną Rębelską-Dygudą będziemy wyjaśniać, objaśniać i przeprowadzać Państwa przez meandry zawiłości prawnych.

Pokluczymy po paragrafach i wytłumaczymy wszystkie znaczenia, rozwiejemy wątpliwości, wskażemy rozwiązania, podpowiemy gdzie i do kogo udać się po pomoc, jak dochodzić własnych praw.

Co tydzień inny temat

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda. Co tydzień będziemy poruszać inny problem. A to alimenty, a to rozwody, a to spadki, a to zawiłości związane z odpowiedzialnością prawną w spółce bądź pracy.

Dziś się rozwodzimy

Dziś poruszyłyśmy wraz z Panią Marleną Rębelską-Dygudą kwestie rozwodu. Wyjaśniłysmy jak sytuację rozwodową uregulować formalnie? Czy rozwód możemy przeprowadzić u notariusza? Jak wygląda pozew do sądu? Powiedziałyśmy także o tym co dodatkowo należy lub można
ustalić jednocześnie z rozwodem. A na sam koniec rozmowy Pani Marlena opowiedziała jak wygląda sama rozprawa.

Bardzo gorąco zapraszamy do wysłuchania naszej audycji, w której wspólnie z Panią Radcą prawnym Marleną Rębelską-Dygudą objaśniamy zawiłości przepisów prawnych.

AUDYCJA

 

 

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.