Audycja na biegu – SsangYong XLV 115 KM

SsangYong XLV 115 KM

Audycja na biegu – SsangYong XLV to test auta, dokładnie omówiony przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie koreańskiej motoryzacji…

Audycja na biegu – SsangYong XLV 115 KM 1.6 turbo diesel

EN6A6892Najstarsza koreańska marka motoryzacyjna – SsangYong Motor Company. To właśnie jej dziecko, crossover SsangYong XLV miałam przyjemność testować. Marka rozpoczęła produkcję aut od 1954 roku pod nazwą Ha Dong-Hwan. Po tym jak indyjski koncern Mahindra&Mahindra przejął SsangYong’a, ten zaczął otwierać się powoli na Europę.

Testowany egzemplarz posiadał manualną skrzynię biegów, było to 1.6 turbo diesel 115 KM. No i statystyki dokładnie pokazują, jaki to samochód. Nie jest to auto dla wielbicieli szybkiej jazdy. Jest to zwykły SUV, którego zadaniem jest dojechanie z punktu A do punktu B.

Duży, czytelny wyświetlacz bardzo ułatwia korzystanie i poprawia komfort jazdy. System audio oparty na ośmiu głośnikach jest solidny jednak w brzmieniu trochę plastikowy. Ale przy odpowiednim ustawieniu korekcji można nad nim świetnie zapanować.

Z nami był również Pan Mariusz Jakimiuk, dyrektor zarządzający marki SsangYong w Polsce. Wypowiedz w ostatnim wejściu audycji.

EN6A6890

Zdj. Artur Ostrowski

Audycja na biegu – SsangYong XLV

Audycja Na biegu – Subaru Outback oraz Suzuki Ignis – poprzednia audycja Na biegu
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.