Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena
Abecadło biznesu i biznesmena

Jak co poniedziałek na antenie Radia Hobby 89,4 będziemy wspólnie z Grzegorzem Powierżą Prezesem Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych Bizoon prowadzić cykliczne audycje o biznesie.

Abecadło biznesu i biznesmena. Będziemy radzić i uczyć się jak założyć pierwszy biznes, jak zatrudnić pierwszego pracownika, jak zbudować markę, jak zrobić PR swojej firmie najmniejszym kosztem, na co zwrócić szczególną uwagę, od kogo czerpać wzorce, jak pogodzić życie z pracą, wreszcie co zrobić żeby osiągnąć spektakularny sukces i własną firmę przekształcić np. w dużą korporacje. Te i inne rzeczy będziemy tłumaczyć, objaśniać i wyjaśniać.

A dziś w audycji mówiliśmy o…

Abecadło biznesu i biznesmena. Dziś rozmawialiśmy między innymi o błędach popełnianych przez biznesmenów. Podaliśmy przepis jak ich uniknąć, jak zminimalizować straty.

Za tydzień poruszymy temat…

Abecadło biznesu i biznesmena. Powiedzieliśmy także o czym porozmawiamy za tydzień, a w przyszłej audycji między innymi poruszymy temat podatków i zatrudniania pracowników.

Gorąco zapraszamy wszystkich do słuchani naszego cyklu. W każdej audycji zajmiemy się wycinkiem tematycznym który będzie przydatny każdemu przedsiębiorcy. A cały cykl będzie dostępny na stronie radia Hobby, stronie Fundacji Bizoon i przedsiębiorca to styl życia aby można było w wolnej chwili posłuchać audycji.

Zapraszamy.

 

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda

 

AUDYCJA

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.