Salon Optyczny Doktor Marchewka – Piknik Zdrowia

Salon Optyczny Doktor Marchewka – Darmowe wstępne badanie wzroku

W naszym studio dziś po godzinie 9tej mieliśmy przyjemność gościć Panią Justynę Nowak – Salon Optyczny Doktor Marchewka. Rozmowę przeprowadziła imienniczka Justyna Gizowska. Rozmawialiśmy o stoisku salonu na Pikniku Zdrowia, który odbywa się już w tą sobotę w Legionowie przy Urzędzie Miasta. Będzie można u „Doktora Marchewki” wykonać bezpłatne komputerowe badanie wzroku.

Salon Optyczny Doktor Marchewka – Kontrolujmy wzrok

Salon Optyczny Doktor MarchewkaWzrok jest bardzo ważnym zmysłem w naszym życiu, którego często nie doceniajmy. Pielęgnujmy go należycie, ponieważ często może być za późno (jaskra, zaćma). Kontrola wzroku to nie tylko dobieranie odpowiednich szkieł, czy kontaktu do wady wzroku. To też zapobieganie chorobom i złym nawykom. Warto powiedzieć, że wzrok powinniśmy badać przynajmniej raz na 2 lata. A badania można rozpocząć już od 6 miesiąca życia!

Zapraszamy wszystkich na Piknik Zdrowia, już w tą sobotę w Legionowie przy Urzędzie Miasta. Podczas pikniku będzie można bezpłatnie zbadać sobie wzrok, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się czegoś nowego na temat własnych oczy przy stoisku salonu.

Salon Optyczny Doktor Marchewka – Audycja

Oprogramowanie dla windykatorów komorników? Gość w studio – zapraszam do dalszej lektury

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.