Koleje Mazowieckie – Program Lato w Mieście 2017

Program Lato w Mieście 2017

Koleje Mazowieckie – Program Lato w Mieście 2017

Już w ten poniedziałek (26.06.17) startuje Program Lato w Mieście 2017 Kolei Mazowieckich.

logokmProgram „Lato w Mieście” pozwala na bezpłatne podróżowanie środkami komunikacji publicznej dzieciom i młodzieży oraz ich opiekunom. Program rusza 26 czerwca i potrwa do końca wakacji.

W ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD” w pociągach Kolei Mazowieckich będą honorowane bezpłatne przejazdy dla zorganizowanych grup biorących udział w programie „Lato w Mieście”. Bezpłatnie mogą podróżować grupy dzieci i młodzieży liczące co najmniej 10 osób. Przejazdy odbywają się bezpłatnie w dni powszednie. Bezpłatny przejazd dotyczy także opiekunów – dla grupy 10 osób bezpłatnie może podróżować jeden opiekun. Z grupą liczącą 11 – 20 osób – dwóch opiekunów. W przypadku grupy dzieci lub młodzieży z niepełnosprawnościami bezpłatny przejazd dotyczy każdego opiekuna. Przejazdy odbywają się na podstawie Karty bezpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie w ramach Warszawskiego Programu Lato/Zima w Mieście”.

Szczegółowe informacje dotyczące programu realizowanego w poszczególnych dzielnicach są dostępne na stronach internetowych dzielnic oraz u koordynatorów dzielnicowych programu „Lato
w Mieście”.

 

Dzień Dziecka z Kolejami Mazowieckimi – Darmowe przejazdy – Poprzednia akcja Kolei
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.