Kolekcja Festival – ubrania Unknown style

Kolekcja Festival – ubrania Unknown style, projektantka Katarzyna Barcik

Kolekcja FestivalRozmawialiśmy z Panią Katarzyną Barcik – Projektantką ubrań Unknown style w związku z nowym produktem jakim jest Kolekcja Festival. Ambasadorką marki jest aktorka Andżelika Piechowiak. U dołu artykułu zapraszam do odsłuchania audycji z projektantką.

Kolekcja Festival – ubrania Unknown style

„Lato to idealny moment na przygody, szaleństwo i zabawę na świeżym powietrzu. Jestem festiwalową dziewczyną od wielu lat. Uwielbiam to poczucie wolności gdy leżę na trawie patrząc w niebo i słucham inspirującej muzyki. Kocham odkrywać nowe talenty muzyczne , których płyty towarzyszą mi później w życiu’’ – mówi Kasia Barcik

Kolekcja Festival to lekkie, luźne t-shirty z oryginalnym motywem, dzianinowe spodnie typu boyfriend, oversizowe bluzo-sukienki z krótkim rękawem, tuba „igloo”, którą można nałożyć gdy tylko poczuje się nocny chłód oraz plecaczki ze skóry ekologicznej. Została wykonana z włoskich dzianin zaś kolory dominujące to: odcienie szarości, ciemny granat oraz czerń, co nadaje lekko rockowego charakteru, mroku oraz tajemniczości. Przemyślana konstrukcja stawiająca na wygodę i uniwersalność sprawdzi się doskonale w festiwalowych warunkach. Pora dnia nie ma znaczenia bowiem ubrania są tak skonstruowane, że jedno drugie uzupełnia. Specjalne „Igloo” nałożone na t-shirt ociepli festiwalową noc.

Kolekcja dostępna w sklepie internetowym  www.unknownstyle.pl oraz w Atelier przy ul. Narbutta 7/14  w Warszawie

Kolekcja Festival – Audycja

Cleo projektuje ubrania! Kolekcja jest już w sprzedaży w internecie! – zapraszam do dalszej lektury

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.