Audycja na biegu – Suzuki Vitara

Audycja na biegu - Suzuki Vitara

Audycja na biegu – Suzuki Vitara to test auta, dokładnie omówiony przez Pawła Kubalskiego i Justynę Gizowską. Ten Pan wraz z Panią kontynuują testowanie japońskiej motoryzacji…

Audycja na biegu – Suzuki Vitara Boosterjet 14o KM 1.4

Suzuki-Vitara-Boosterjet-4WD-automat-3Kolejny rok obecności nowej Vitary na naszym rynku to Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat czyli przemiany i rozwoju ciąg dalszy. Najpierw pojawiła się nowa Vitara z dobrze znanym silnikiem 1600cm3. Silnik benzynowy bez doładowania, 120KM wystarcza by lekką konstrukcję szybko rozpędzać. Pojawiły się wersje z napędem na jedną i na obie osie, auto świetnie jeździ w terenie bo nawet przy oponach 215mm nie zapada się w grunt. To jest właśnie zasługa niskiej masy auta, ulegając modzie ale i potrzebie lepszych parametrów zdecydowano się na nowy silnik. Downsizing to 1400cm3 z doładowaniem więc mamy zamiast 120,  140KM co skutkuje lepszą dynamiką.

Nowa Vitara zbliżona jest wymiarami to SX4. Linię nadwozia narysowano w zupełnie nowym stylu. Teraz Suzuki jest kwadratowa, ale zarazem opływowa. Stylistycznym odwołaniem do większej siostry – Grand Vitary – jest maska silnika zachodząca na błotniki i wtopione w nią wyloty powietrza. Auto z wyglądu podoba mi się, wyróżnia się na drodze, ale nie jest jednocześnie wulgarne. Suzuki oferuje aż 14 kolorów nadwozia, z możliwością kompletnej personalizacji np. możemy wybrać kolory dachu, słupków, grilla. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pod koniec audycji mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Maciejem Wróblewskim –Ekspertem Suzuki. Wypowiedź w ostatnim wejściu.

19369200_1605964662747614_101835565_o-735x400

Audycja na biegu – Suzuki Vitara

Audycja na biegu – Infiniti QX70S – poprzednia audycja Na biegu
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.