Inkubator czyli jak zacząć własny biznes bez ryzyka

inkubator

Pod skrzydłami BIZOONA czyli inkubator przedsiębiorczości

Założenie działalności gospodarczej w Polsce kojarzy się z dużą inwestycją czasu, pieniędzy oraz mnóstwem trudności. Roztacza się przed nami wizja tysięcy przepisów, wszechobecnej papierologii, podatków i wysokich składek ZUS. Nie dziwi więc fakt,
że większość osób pomimo posiadania świetnego pomysłu na biznes rezygnuje z jego realizacji.

Idealnie byłoby móc stworzyć taka firmę na próbę, gdzie w razie klapy, nie jesteśmy obciążeni wysokimi kosztami inwestycji.

Takie rozwiązanie udostępnia nam inkubator przedsiębiorczości prowadzony przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON.

Inkubator zapewnia bezpieczne środowisko, wspierające rozwój przyszłej firmy. Potencjalny przedsiębiorca przychodzi do Fundacji i przedstawia swój pomysł na biznes, następnie podpisuje z Fundacją umowę inkubacyjną i w ciągu jednego dnia może przejść
do działania.

inkubator

Jak to działa?

Fundacja użycza swojej formy prawnej uczestnikowi Inkubatora. Dzięki temu może on legalnie działać w biznesie, podpisywać umowy z klientami, wystawiać faktury, a przy tym nie ponosi kosztów prowadzenia księgowości, nie musi płacić składek ZUS i jest zwolniony z wielu innych dodatkowych kosztów. W pakiecie otrzymuje również nasze doradztwo, projekt strony internetowej, wizualizację wizytówki, pomoc w weryfikacji umów, przestrzeń do pracy i spotkań z klientami w biurze Fundacji oraz darmowy dostęp do Internetu.

Ponadto, korzystając z opcji inkubatora, młody przedsiębiorca może skupić się na tym co robi najlepiej i z czego czerpie zyski, we wszystkim pozostałym otrzyma wsparcie Fundacji.

Próba sił w inkubatorze pomaga przygotować się do otworzenia własnego biznesu, nie marnując pieniędzy na niepewną inwestycje, czy utratę niższych składek ZUS, które po firmie na próbę w inkubatorze mamy wciąż dostępne.

Dla kogo?

Inkubator to również świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą założyć z różnych względów działalności gospodarczej, np. młode matki będące na urlopie lub osoby posiadające długi, gdzie egzekucja komornicza uniemożliwia im prowadzenie firmy, generowanie przychodu, a co za tym idzie uniemożliwia im realne spłacenie długów.

Inkubator umożliwia też połączenie sił kilku osób posiadających różne kompetencje
i rozkręcenie wspólnie biznesu. Daje poczucie bezpieczeństwa, poprzez niski stopień ryzyka wejścia w inwestycje. Przystąpienie do inkubatora to koszt jedynie 250zł/mies.
Co więcej w każdym momencie można z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Zacznij działać!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zadzwoń na infolinię Fundacji BIZOON
(tel. 518-243-308)  i umów się na spotkanie. Teraz, na hasło RADIO HOBBY otrzymasz gratis niespodziankę.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.