Korepetycje w całkowicie nowym wydaniu-fundacja Know-How

seo

Korepetycje w całkowicie nowym wydaniu-fundacja Know-How

Już jutro o 10 rano kolejna audycja Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i inicjatyw Lokalnych Bizoon promująca i pokazująca lokalnych aktywistów. Tym razem porozmawiamy z Fundacja Know-How która w innowacyjny sposób podchodzi do tematu korepetycji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego gościa:

https://know-how.org.pl/

Rozmowę poprowadzi Grzegorz Powierża, a gościem będzie Patryk Lamprecht

Poznajmy Patryka:

Korepetycje w całkowicie nowym wydaniu-fundacja Know-How

Mieszkaniec Legionowa od 2000r. Ukończył gimnazjum w ZSO nr 2 w Legionowie.

Podczas nauki w liceum zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „BIZNES – Twój plan”, a także w 2007 r. otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce i konkursach matematycznych.

Skończył studia na Wydziale Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej ze specjalnością Urządzenia Elektromedyczne. Wraz z kolegami w 2012r. zdobył drugą nagrodę w Europejskiej edycji Analog Design Contest. organizowanego przez firmę Texas Instruments.

W 2013r. założył wraz z kolegą uBirds Sp. z o.o., która zdobyła wiele nagród na arenie startup’owej, m.in. finalista Intel Business Challange Europe. Na początku 2017r.spółka wraz z rozrostem struktury właścicielskiej zmieniła nazwę na Invis Sp. z o.o.W tym samym roku rozpoczęła sprzedaż produktu. Inteligentnego paska do zegarka w relacjach B2B.

Obecnie mając wiele lat doświadczeń w prowadzeniu korepetycji z przedmiotów ścisłych dla licealistów i studentów postanowił wraz z Piotrem Sikorskim stworzyć Fundację Know-how, której celem jest wspieranie edukacji szkolnej i kształcenie inżynierskie w formie korepetycji i kursów dla młodzieży.

Inkubator czyli jak zacząć własny biznes bez ryzyka
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.