Galeria Północna już wkrótce otwarcie !

Galeria Północna

Galeria Północna już wkrótce otwarcie !

Galeria Północna – dużo można mówić, dużo można pisać, a wszyscy i tak czekają na jej otwarcie. 14 września. Obiekt dostał pozwolenie na użytkowanie i to właśnie tego dnia klienci po raz pierwszy będą mogli udać się do galerii. Jest to pierwsze, wielkopowierzchniowe centrum handlowe na warszawskiej Białołęce.

Galeria Północna Rekordowy czas realizacji inwestycji – 25 miesięcy. Reklama – o Galerii Północnej słyszał już chyba każdy . 64 tysięcy mkw. i ponad 200 sklepów. Spółka GTC, inwestor i zarządca Galerii Północnej otrzymali od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego zgodę na użytkowanie obiektu. – „Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Galeria Północna otrzymała pozwolenie na użytkowanie, co wieńczy budowę całego projektu. Galeria Północna jest pierwszym wielkopowierzchniowym centrum handlowym w dzielnicy, bardzo wyczekiwanym przez mieszkańców i branżę handlową. Jest to inwestycja będąca wspólnym sukcesem całej firmy, a jej otwarcie we wrześniu spowoduje ponad dwukrotny wzrost wartości naszego portfolio handlowego” – mówił Thomas Kurzmann, Prezes GTC.

Galeria Północna – co tam znajdziemy ?

Galeria Północna Zacznijmy od sklepów. Obok sieci, które dobrze znamy i lubimy, w nowym centrum handlowym znajdą się marki, dla których jest to debiut na polskim rynku.– Hamleys, 4faces, Homla, Newbie oraz salony marek należących do  Melon Fashion Group – ZARINA, LOVE REPUBLIC i befree. Ponadto, znajduje się tam pełnowymiarowy hipermarket Carrefour. W ofercie galerii można znaleźć także 11-salowe kino Cinema City, klub fitness Calypso, renomowane salony fryzjerskie i kosmetyczne a nawet … placówkę Enel – Med i inne punkty usługowe. Obiekt posiada też liczną przestrzeń do odpoczynku i regeneracji – ogród na dachu z naturalną roślinnością, plenerowa siłownia i skate park, miejsca zabaw dla dzieci oraz place z fontannami i elementami małej architektury. Wszystko w jednym. Widać, że Galeria Północna chce wyjść naprzeciw stereotypom mówiącym, że centrum handlowe jest przeznaczone tylko do robienia zakupów. No i widać też, że może jej się to udać.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Światowida. Jej inwestorem i zarządcą jest Grupa GTC. Zarządca oszacował, że w bezpośrednim zasięgu galerii jest ponad 750 tysięcy osób, a są to głównie ludzie młodzi bądź rodziny z dziećmi. Dlatego też podczas projektowania obiektu brano pod uwagę głównie tą grupę docelową.

Warto przeczytać też : Galeria Północna na warszawskiej Białołęce – Gość Pani Emilia Szkudlarek

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *