Spędź weekend z Galerią Północną

Spędź weekend z Galerią Północną

Spędź weekend z Galerią Północną Niedawno tłumy przywtały nowo otwartą Galerię Północną. Jednak nie spoczywa ona na laurach. Wręcz przeciwnie, najbliższy weekend będzie obfitował w niesamowite atrakcje dla klientów galerii. Trzy dni zabawy z gwiazdami znanymi z telewizji i pierwszych stron gazet, spotkania z youtuberami, konkursy oraz koncerty. Wszystko to czeka na klientów podczas wielkiej imprezy powitalnej w dniach 29 września-1 października.

Galeria Północna będzie nowym towarzyskim i rozrywkowym centrum Białołęki. Ten potencjał odkryjemy przed klientami podczas największego wydarzenia sezonu – imprezy powitalnej z okazji otwarcia Galerii Północnej. Już w najbliższy weekend zapraszamy naszych gości na eventy tematyczne z gwiazdami, koncerty i spotkania z popularnymi youtuberami. Każdy z trzech dni będzie miał inny motyw przewodni – kulinarny, artystyczny czy rodzinny, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego –  Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a w specjalnym studio na terenie Galerii Północnej wydarzenia na bieżąco relacjonować będą znani youtuberzy – Littlemooonster96, Stuu, Blowek oraz Marcin Dubiel.” – mówi Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.

Spędź weekend z Galerią Północną – dzień 1

Weekend rozpocznie dzień pod hasłem „Smaczne Gotowanie”. W piątek Galeria Północna zaprasza na spotkanie z kulinarnymi mistrzami i wspólne warsztaty gotowania.  Imprezę rozpocznie Magda Gessler, ceniona restauratorka znana m.in. z polskiej edycji MasterChef i programu Kuchenne Rewolucje. Następnie przed klientami swoje umiejętności i zmysł kulinarny zaprezentuje Mateusz Gessler, juror polskiej edycji programu MasterChef Junior i właściciel znanych warszawskich restauracji. Ostatnią kulinarną gwiazdą będzie Damian Kordas, zwycięzca IV edycji programu MasterChef, który wspólnie z najlepszymi dziecięcymi kucharzami znanymi z programu MasterChef Junior – Natalią Paździor i Kubą Tomaszczykiem, wprowadzi gości w świat kulinarnych inspiracji dla całej rodziny. „Smaczne gotowanie” z Galerią Północną potrwa do godziny 18.30. Na finał pierwszego dnia imprezy o godzinie 20.00 przed gośćmi wystąpi Margaret.

Spędź weekend z Galerią Północną – dzień 2

30 września, czyli w sobotę motywem przewodnim będą „Talenty Galerii Północnej”. Ten dzień będzie należał do miłośników zakupów i posiadaczy ukrytych talentów. W godzinach 11.00-13.00 odbędzie się casting do Talent Show – zabawy, w której Galeria Północna wyłoni posiadaczy najbardziej oryginalnych umiejętności i talentów artystycznych. W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 16 lat, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe na zakupy w Galerii Północnej. Finał Talent Show odbędzie się o godzinie 16.30, kiedy to dziesięciu finalistów konkursu zaprezentuje swój talent przed gwiazdorskim jury w składzie: Patricia Kazadi, Adam Zdrójkowski i Kasia Bujakiewicz. Równolegle z poszukiwaniem młodych talentów Galeria Północna przygotowała niespodziankę dla miłośników zakupów – shoppingowy maraton z celebrytami, w którym udział wezmą Maja Sablewska, Maciej Musiał i najpopularniejsza fitness para w Polsce Deynn&Majewski. Gwiazdy będzie można spotkać w sklepach w Galerii Północnej od godziny 12.00.  Drugi dzień wielkiej imprezy powitalnej Galerii Północnej uatrakcyjni koncert Cleo, który rozpocznie się o godzinie 20.00.

Spędź weekend z Galerią Północną – dzień 3

Zakończeniem tego atrakcyjnego weekendu będzie „Rodzinna Niedziela” . Od godziny 13.00 pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe na Białołęce zaprasza wielbicieli srebrnego ekranu na spotkanie z gwiazdami serialu M jak Miłość – Teresą Lipowską, Kasią Cichopek, Małgorzatą Pieńkowską, Marcinem Mroczkiem i Julią Wróblewską. Klienci będą mieli okazję poznać swoich ulubieńców, otrzymać autograf czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo, przez cały dzień na poziomie +1 animatorzy będą prowadzili warsztaty teatralne dla dzieci. O godzinie 17.00 na maluchy czeka także spektakl przygotowany przez Teatr Barnaby.  O godz. 19, na zakończenie weekendu pełnego atrakcji w Galerii Północnej wystąpi młody i niezwykle popularny wokalista Dawid Kwiatkowski.

 

Przeczytaj też Galeria Północna otwarcie wywiad z dyrektor marketingu Emilią Szkudlarek

 

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.