Miej wybiegane wybiegaj siebie !

wybiegaj siebie

Miej wybiegane wybiegaj siebie !

Już w ten piątek, czyli 6 października odbędzie się pierwszy bieg z serii spotkań „wybiegaj siebie”. Organizatorką tej akcji jest Ania Szlendak, która jest miłośniczką tego sportu, chce dzielić się z pasją i nakłaniać inne kobiety do aktywności fizycznej. W związku z tym prowadzi swojego bloga i profil na facebooku „mam wybiegane”. A dziś mieliśmy okazję porozmawiać z Panią Anią na temat jej pasji do sportu. Zapraszamy !wybiegaj siebie

Wybiegaj siebie – co, gdzie i dla kogo?

Zacznijmy od końca. Dla kogo? Cała inicjatywa skierowana jest do kobiet. Tych kobiet, które nie mają czasu dla siebie, i tych które ten czas mają a go nie wykorzystują. Młodych, starszych, żon, mam, córek. Spotkania „wybiegaj siebie” mają zmotywować kobiety i pokazać, że bieganie jest dla każdego, trzeba tylko zacząć. Idealną okazją jest ta szara i ponura jesień, której chandrę możemy pokonać poprzez dostarczenie sobie endorfin i pozytywnej energii dzięki wysiłkowi fizycznemu. Paradoksalnie im więcej wysiłku, tym więcej energii do życia.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w ten piątek. Zbiórka planowana jest na godzinę 18 na Dworcu PKP w Legionowie (przed poczytalnią, przy windach). Tam będzie czekać na Was Ania Szlendak, która poprowadzi bieg – „Wszystkie kobiety, dziewczyny, baby zapraszam na piątkowe spotkania „wybiegaj siebie”, na których będziemy zaczynać uczyć się biegać. Te osoby, które jeszcze nie biegały, a chciałyby bardzo założyć kiedyś medal na siebie, które chciałyby przebiec swoje pierwsze kilometry w życiu, które chciałyby wzajemnie się motywować i być ze sobą, po prostu wybiegać siebie, wybiegać życie”. My lubimy popierać takie inicjatywy więc proponujemy, aby piątkowy wieczór spędzić trochę inaczej niż rozleniwiając się pod ciepłą kołderką i oglądając film, a ruszyć siaę, pobiegać i naładować energię na ponurą jesień.

Wybiegaj siebie wywiad z Anną Szlendak

Zapraszamy również na II Międzynarodowe Targi EkoFlota wywiad z Piotrem Wielgusem organizatorem targów

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.