Odmienny punkt widzenia – piątek, 13 października. Goście: Marek Chrzanowski, Jakub Grygowski, Janusz Kunowski

Odmienny punkt widzenia - piątek, 13 października. Goście: Marek Chrzanowski, Jakub Grygowski, Janusz Kunowski

Odmienny punkt widzenia – piątek, 13 października. Goście: Marek Chrzanowski, Jakub Grygowski, Janusz Kunowski

Polska to dziesiąte najzimniejsze państwo na świecie. Sezon grzewczy może trwać i dziesięć  miesięcy a potem już tylko lato, lato, lato… – zamarznięty kuper pingwina jest cieplejszy niż Bałtyk w lipcu; w roku są tylko – jeśli mamy szczęście – trzy słoneczne dni (tzn. że na niebie nie ma ani jednej, nawet najmniejszej, chmurki), budowa autostrad jest najdroższa w całym Układzie Słonecznym, Paweł Kukiz ogranicza posłom dostęp do C2H5OH, w lesie straszy Szyszko a na ulicach Petru, do tego jeszcze czarne marsze i białe miasteczka; chłopom już dwudziesty rok z rzędu nie opłaca się produkować czegokolwiek, połączenie z operatorem dowolnej sieci komórkowej zajmuje trzy tygodnie, wyroki w sądach zapadają po dwóch, albo i trzech wiekach; w jednej telewizji straszą dyktaturą i ciemniactwem, w drugiej wyspą wolności i światłością wiekuistą a 3 miliony obywateli – przeważnie młodych – uciekło przed Słońcem Peru i Naczelnikiem Państwa.

Piątek trzynastego nie nastraja optymistycznie a wszystko przez Templariuszy i akcję przeciw nim podjętą… właśnie w piątek, 13 października 1307 roku.

Dziś w audycji „Odmienny punkt widzenia” będziemy zajmować się spiskami i „spiskami”, małymi i dużymi, w całym kraju i w całym samorządzie.

Gośćmi będą:

Marek Chrzanowski, Redaktor Naczelny „Wieści Podwarszawskich”

Jakub Grygowski, czyli wieści z Lądka Zdroju

Janusz Kunowski, „Wolność”

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *